Çeçil Peyniri

Fiyat : ₺17,50(KDV Dahil)

400g - Az tuzlu 

 

Taze çeçil peynirimizde Mis kokulu süt tadını yoğun olarak alacaksınız. Lifli bir yapıya sahiptir ve tam yağlı inek sütünden yapılır. Yumuşak yapısı aynı zamanda kolay erimesini de sağlar. Pizza ve tosta çok yakışır. Salatalarınız içinde kullanabilirsiniz.

 

   

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
 • Az Tuzlu - 500g

   

  Özlediğiniz ve vazgeçemediğiniz beyaz peynir lezzetini kahvaltı sofralarınıza taşıyoruz. Yediğiniz andan itibaren tadı, kıvamı ve süt dolu lezzeti hissedeceksiniz. Tamamen inek sütünden besin değeri korunarak elde edilen, katkısız, doyulmaz tadıyla tazecik ekmeğin arasında lezzetine hayran olacaksınız

    

       

  ₺17,00 KDV Dahil
  ₺20,00 KDV Dahil
  %15 İndirim
  %15İndirim
  Yeni Ürün
 • 350g - Süt kokusu üzerinde 

   

  Tel tel ayrılan yumuşak yapısıyla içerisindeki taze sütü hissedeceksiniz. Süt kokusu üzerinde, tam kıvamlı bu tat yumuşaklığını tuzsuz oluşuna borçludur. Omlet, pizza ve tostlarınızın aranılan lezzeti olmaya aday.

   

    

  ₺16,50 KDV Dahil
 • 1000gr - Kaşkaval Peyniri

   

  Batı Karadenizin mis gibi süt kokan köylerinden gelen Türkova Taze Kaşar peynirimiz geçmişten günümüze eski usullerle göre üretilmektedir. Tostlarınızda çok iyi süner, pidelerde yanma, yağ salma yapmaz. Enfes tadı ile vazgeçilmezlerinizden olacaktır.

   

     

  ₺45,00 KDV Dahil
  ₺49,00 KDV Dahil
  %8 İndirim
  %8İndirim
  Yeni Ürün
 • 500gTaze - Tam Yağlı 

   

  Bu lezzetin seveni çok. Kahvaltılarda kızartılarak, eritilerek, öğlen yemeklerinde atıştırmalık meze olarak çok lezzetli olur. Yapılışı da bir o kadar keyiflidir. Mayalanmış peynir kaynar kazana atılır eriyene kadar beklenir. Tahta bir kaşıkla toplanana kadar çevirilir ve sarılır. Serin yerde afiyetle muhafaza edilir.

   

    

  ₺23,50 KDV Dahil
  ₺25,00 KDV Dahil
  %6 İndirim
  %6İndirim
  Yeni Ürün
 • 500g - Taze Tam Yağlı

   

  Otlak sağlıklı ineklerin sağlıklı ve güvenilir sütünden yapılmış, yok denecek kadar az tuz oranıyla sofralarınızın vazgeçilmezi olacak. Çeçil peynire benzeyen yapısı ve tel tel ayrılması tost ve pizzalarınıza ayrı bir lezzet katacak. Ev yapımı künefe tatlısı hazırlarken de tadınızı damağınızda bırakacak.

   

    


  ₺23,50 KDV Dahil
  ₺25,00 KDV Dahil
  %6 İndirim
  %6İndirim
  Yeni Ürün
Benzer Ürünler