İri Sarı Üzüm

Fiyat : ₺7,50(KDV Dahil)

250g - İzmir Üzümü

 

Sağlıklı, şekersiz pasta, kek ve tatlılara lezzet katan kuru meyvelerin başında gel sarı üzümü tarladan evinize getirdik. Lezzeti ve doğallığı ile küçük büyük herkesin favorisi olan bu meyve ile günlük enerji ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
 • 250g - İri Boy İzmir Üzümü 

   

  Faydası çekirdeğinde saklı, her derda deva, tam bir sağlık deposu. Mevsiminde ve doğal yollarla kurutulan bu atıştırmalığı yaz kış sağlıklı bir alternatif olarak tüketebilirsiniz.

  ₺6,80 KDV Dahil
 • 250g - İri Boy Osmaniye Fıstığı

   

  Doğal, kavrulmamış, tuzsuz çiğ fıstığımız tarlalardan evinize geliyor. Ülkemizde geniş yetiştirme alanı bulunan fıstık oldukça faydalı bir kuruyemiş olup B grubu vitaminlerin yanısıra fosfor,magnezyum,potasyum minerallerini içinde barındırmaktadır.Kilo vermeye yardımcı,kalp hastalıklarına karşı koruyucu etkiye sahiptir.

  ₺8,00 KDV Dahil
 • 500g - İnce Kabuklu Yerli Ceviz

   

  Çorum Oğuzlar coğrafyasının yerli tohumlarından ekolojik şartlarda yetiştirilmiş aşılı cevizlerimiz lif kaynağı ve mineral bolluğu ile bilinen lezzetli atıştırmalıklardır. Beyine benzeyen yapısı ile hafızayı güçlendirmeye yardımcı olduğunu, altın rengi ışıltısıyla salatalara, soslara çok yakıştığını söylemezsek olmaz. Bu arada neredeyse fire vermez.

   

    

  ₺17,50 KDV Dahil
 • 250g - Malatya Hoşaflık Kayısı

   

  Malatyanın taze ve lezzetli kayısılarını yaprak şeklinde kurutarak sofralarınıza ulaştırıyoruz. Normal kayısıyla aynı özelliklere sahip yaprak kayısı kişiye tokluk hissi verir, zayıflamaya yardımcı olur. Özellikle diyet yapanların şeker ihtiyacını sağlıklı yollardan karşılayabilmeleri için lezzetli bir atıştırmalıktır.

   

    

  ₺9,50 KDV Dahil
 • 250g - Tatlı

   

  Anavatanı Malatya olan kayısılardan elde edilen kayısı çekirdeği yüzyıllar boyunca beslenme ve ilaç yapımında kullanılmıştır. Sizde kayısı çekirdeklerini atmayıp besin olarak kullanarak bu çekirdeklerin saymakla bitmeyen yararlarından faydalanabilirsiniz

   

    

  ₺0,00 KDV Dahil