Karakovan Balı - Erzincan Kooperatif
Karakovan Balı - Erzincan Kooperatif

Karakovan Balı - Erzincan Kooperatif

Fiyat : ₺85,00(KDV Dahil)

Yeni Mahsül Karakovan Balı - 600g

 

Peteklerini mumlama olmadan arıların yaptığı, parafin veya herhangi bir katkı maddesi içermeyen, doğal petekli karakovan balımız Erzincan bölgesinde üretim yapan Erzincan Arı Yetiştiriciler Biriliğine aittir. 

 

 

Kısıtlı miktarda üretilmiştir. Parafinsiz katkısız karakovan balının üretimi çok zahmetlidir .Gezici kolonidir. Kışın Erzincan bölgesinin bitki florası azaldığından arıları besleyebilmek için şeker vermek yerine Alanya'nın yüksek rakımlı bölgelerine taşınır kovanlar.Günümüzde bu üretimi yapan üretici neredeyse kalmamıştır. 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
 • 150g - Katkısız  Süt Kaymağı

   

  Kahvaltıların ve ekmek kadayıfının vazgeçilmezi nefis gerçek süt kaymağı. Bir kez denediğinizde bir daha başka kaymak tüketmek istemeyeceksiniz. Krema kullanılmadan inek sütünden elde edilen bu yoğun kıvamlı lezzet ile kahvaltılarınızı taçlandırabilirsiniz. 

   

    

  ₺12,00 KDV Dahil
 • 150g - % 100 Manda

   

  Kaymak deyip geçmeyin! Süt terletmesi yöntemiyle doğal olarak %100 manda sütünden üretilen kaymağımız diğer kaymaklara göre daha kalın yapıdadır. Bembeyaz, yoğun kıvamlı manda kaymağının en lezzetli hali sofralarınıza ulaşıyor. Sizede kızarmış bir dilim ekmeğin üzerine sürüp balla tatlandırmak düşüyor. Afiyet olsun

   

    

  ₺22,00 KDV Dahil
  ₺29,00 KDV Dahil
 • Tükendi

  650g - Çam Balı

   

  Mutlaka tadılması gereken lezzetler arasında olan Fuat Balcı Çam Balı berrak görünümlü, akışkanlığı az ve koyu renktedir. Yüksek kıvamlı, tatlılık oranı az, damakta bıraktığı tat kalıcılığılı ortadır. Meyve salatalarınızın üzerinde, yoğurt ve dondurma toplarının üzerinde keyifle tüketebilirsiniz

   

    

  ₺42,00 KDV Dahil
 • 180g - Katkısız

   

  Balla tatlandırılmış Beeo Propolis Arı Sütü Ham Bal karışımınızı spor öncesi ve sabah kahvaltısında aç karnına günde en az bir tatlı kaşığı olarak direk veya ekmekle tüketilmelidir

   


    

  ₺74,50 KDV Dahil
 • 180g - Çocuklar İçin

  İçeriği propolis ve ham bal karışımından oluşan %100 doğal bir üründür. Arıların Anadolumuzun en değerli bitkilerinin yaprak,sap ve tomurcuklarından topladığı, doğrudan kovandan alınmış, tüm doğallığı ve besin içeriğinin en doğal hali ile korunmuş baldır.

   

    

  ₺64,90 KDV Dahil
 • 280g - Ballı 

   

  Ülkemizin fındıklarını, özenle kavurup,  Bee'o nun ham balı ile harmanlanıp katkısız, şekersiz fındık ezmesini sizlere özenle sunuyoruz, kapağını bir kere açtığınızda kapatmak istemeyeceksiniz. 

   

  ₺49,90 KDV Dahil
Benzer Ürünler