Keçi Beyaz Peyniri - Madalı
Keçi Beyaz Peyniri - Madalı

Keçi Beyaz Peyniri - Madalı

%100 Keçi - 500-540g

 

%100 keçi sütünden şirden mayası ile geleneksel yöntemler ile fermente edilen Madalı keçi beyaz peynirleri kültür içermez. Lezzetini artizan üretim şeklinden ve sütünden alıyor; az tuzlduur. Kokmaz, ağır bir tat almazsınız. Ufaklıkların sağlıklı beslenmesi için harika bir alternatif.

 

Madalı Keçi Çiftliği çocukluklarında yedikleri peynirlere, içtikleri sütlere duyulan özlemle Konya Beyşehir'deki aile topraklarında kurulan bir çiftlik. Muhteşem güzellikteki Beyşehir Gölü'nün yer aldığı Beyşehir yöresinde doğal üretime gönül vermiş bu çiftliğin ürünlerini keçi sütü ve katkısız keçi sütü ürünleri arayanlar için

raflarımızda yer verdik

 

Peynirlerini %100 keçi ve yağı alınmamış sütten, şirden mayası ile, kültür kullanmadan, koruyucu katkı maddesi eklemeden üreten bu doğru üretici, artizan ürünleri ile bizi geçmişten gelen peynir lezzetlerine götürüyor. Biz de ürünleri size termal ambalajlar içinde özel bir paketleme ile en hızlı şekilde soğuk zinciri bozmadan ulaştırıyoruz. 

 

Yağı alınmamış pastörize keçi sütünden şirden mayası ile mayalanarak doğal yollarla fermente olmuş Madalı keçi beyaz peynirleri endüstriyel kültür, koruyucu, aroma verici vb içermez. Lezzetini artizan üretim şeklinden ve sütünden alıyor; kokmaz, ağır bir tat almazsınız.

 

Süt alerjisi olanlar için en az alerjik süt keçi sütüdür. Bu ürünlerin elbette inek sütünden farklı bir kokusu ve tadı vardır ancak sağım koşullarına, hayvanın yattığı yerin temizliğine, süte dışarıdan bir şey bulaştırmamaya dikkat edildiğinde keçi ürünlerinin kokusu, tadı rahatsız etmez. Keçi ürünlerini tercih etmeyenlere Madalı ürünlerini mutlaka denemelerini öneriyoruz.

 

 

İÇİNDEKİLER Pastörize keçi sütü, Şirden mayası, Kaya tuzu

Benzer Ürünler