50 g

 Sumak kan kolesterol seviyelerini düşürdüğü için kalbi destekler ve karaciğeri korur.  Yemeklerinizde afiyetle tüketebilirsiniz.

 

₺38,00 KDV Dahil

50 g

Karabiberin faydaları saymakla bitmez. İyi bir sindirime, kilo kaybına yardımcı olur, vücudumuzun daha iyi çalışmasını sağlar ayrıca ciddi gastrointestinal rahatsızlıkları önler.

 

₺34,00 KDV Dahil

50 g

Hindistan cevizi, insan sağlığı açısından bir çok faydası vardır. Kahverengi liflere sahiptir, diyet lifi açısından da oldukça yararlı olduğu bilinmektedir. 

 

₺23,00 KDV Dahil

90 g

 

Kurutulmuş sarımsak nasıl yapılır? Doğal taze sarımsak kullanılarak kurutulup üretilen ve üretim sonucunda kurutulmuş toz halidir. Taze sarımsak kurutulmadan önce %80 oranında su içerir Kurutma işlemi sonunda neredeyse bütün suyunu kaybeder. Kurutma sonucunda kuru sarımsak tozunun besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein ve aroma gibi değerler tazesine göre daha yüksektir.

 

 

 

 

₺44,00 KDV Dahil

30 g

 

Adaçayı, mide ve sindirim problemlerinizde özellikle gaz söktürücü olarak tüketebilirsiniz.  İshal ve gastrit oluşumunu engelllediği ve kolik tedavisinde de kullanıldığı bilinmektedir. Afiyet olsun. 

 

 

 

 

₺44,00 KDV Dahil

100 g

 

Yeşilçay sağlığa yararlı biyoaktif bileşenler içeren, biliçsel fonksiyonlarınızı geliştiren ve yağ yakımını hızlandırarak formunuzu korunmanıza yardımcı olur.  Kansere yakalanma riskini azaltmak için de yeşil çay tüketebilirsiniz.  Günde 2-3 fincan yeşil çay tüketmenizi tavsiye ediyoruz. 

 

 

 

 

₺72,00 KDV Dahil
Tükendi

30 g

 

Ekinezya bitkisinin faydaları saymakla bitmez. Bakteri, mikrop, virüslere karşı oldukça etkili pek çok vitamin, mineral ve antioksidanlar olduğu bilinmektedir. Bakır, demir, magnezyum, kalsiyum, sodyumprotein, yağ asitleri, A vitamini, B2, C vitamini ve E vitaminidir.  Ağrı kesici özelliği vardır ve bağışıklık sistemini güçlendirir.

 

 

 

 

₺35,00 KDV Dahil

100 g

 

 

Rezenenin faydaları saymakla bitmez. Hazımsızlık, şişkinlik, gaz, kabızlık, bağırsak gazı, mide ekşimesi ve hatta sinirli bağırsak gibi sindirim sorunlarını gidermede oldukça etkilidir. Rezene sindirim sistemini uyarır ve sindirim sistemini yatıştırmaya ve gaz oluşumunu önlemeye yardımcıdır. 

 

 

 

 

₺35,00 KDV Dahil

25 g

 

Genellikle muskat cevizi olarak bilinir ama aslında bir baharat türüdür.  Muskat baharatının faydaları nelerdir? Eğer çocuğunuza yemek yedirmekte güçlük çekiyorsanız, bir de yemeklerine bir kaşık muskat ekleyin yemekteki aroma değişikliğini farkedin. Antiseptik etkisi olan bir baharattır. Bu yüzden muskatı kışın düzenli olarak tüketirseniz grip ve soğuk algınlığı gibi enfeksiyonel hastalıklara karşı bağışıklığınız güçlenecektir. Ayrıca bağırsak hareketlerinin de düzenlenmesinde faydalıdır. 

 

 

 

 

₺34,00 KDV Dahil

50 g

 

 

Kırmızı pul biberin metabolizmayı hızlandırır ve  yağ yakımını artırır. Özellikle kilo vermek isteyorsanız yemeklerinizde sıklıkla tüketebilirsiniz.  İltihap sökücü ve enfeksiyon gidericidir. Bu yüzden  artirit ağrılarına iyi gelir. 
 

 

 

 

 

₺40,00 KDV Dahil

100 Gr - Organik

Tamamen organik yollarla üretilmiş ve sofranıza gelene kadar hiçbir işlem görmemiş olan bu ürün, et ve tavuk yemeklerinize ekstra lezzet ve koku katacaktır. 

 

 

 

 

₺49,00 KDV Dahil

100 Gr 

Zerdeçal turuncu rengi ile herkesin bildiği baharat tozlarından biridir.  Zerdeçal içerisinde bir miktar mineral ve bir miktar da bazı vitaminler vardır. Ancak bunlar çok az miktardadır. Esas şifası, kökleri kurutulup toz haline getirilerek tüketilebiliyor. Bunun içerisinde bulunan 'kurkumun' en kıymetli maddedir.Siz de hem şifalı, hem de yemeklerinize lezzet katacak olan bu organik baharat çeşidini hemen sipariş verebilirsiniz.

 

 

 

 

₺49,00 KDV Dahil

100 Gr - Organik Sertifikalı

Rasayana markasının sizler için hazırlamış olduğu Organik Kırmızı Pul Biber, %100 acı tadı ile sizleri buluşturuyor. Tamamen organik ve doğal yöntemlerle hazırlanarak mutfağınıza sunulan bu ürünü sizler de Doğadolu'dan sipariş verebilirsiniz.

₺45,00 KDV Dahil

50 Gr - Organik Sertifikalı

Rasayana markasının sizler için hazırlamış olduğu Organik Toz Biber, %100 acı tadı ile sizleri buluşturuyor. Tamamen organik ve doğal yöntemlerle hazırlanarak mutfağınıza sunulan bu ürünü sizler de Doğadolu'dan sipariş verebilirsiniz.

₺45,00 KDV Dahil

50 Gr - 

Ağrı dindirici ve diş ağrılarını kesmeden dolayı diş hekimliğinde ağız spreylerinde kullanılmaktadır. Yemeklerden sonra iki diş karanfil ferahlatır, ağız kokusunu giderir, hazımsızlık, şişkinliği alır. Soğana daldırılan birkaç diş karanfil söğüşe, çorbaya konur. Toz halinde; keklere, köfteye, baharatlı ekmeklere, meyve salatasına ve sıcak şaraba kullanılır.

₺39,00 KDV Dahil

50 Gr - 

İştah açıcı, sindirimi kolaylaştırıcıdır, hemen hemen tüm yemeklerde kullanılan bir baharattır.

₺54,00 KDV Dahil

50 Gr - 

Tatlılara, özellikle de sütlü tatlılara tat vermesi için katılabilir. Kahve, çikolata ve meyve soslarında , içeceklerde de yaygın olarak kullanılır.

₺49,00 KDV Dahil

50 Gr - 

Kök yumruları baharat olarak dünyanın birçok mutfağında kullanılan bir bitkidir. Şekilsiz, parçalar halinde bulunan soyulmuş ya da soyulmamış haldeki kurutulmuş kökleri ya da bunların öğütülmüş hali kullanılan kısımdır. Çöreklere katılır. Ayrıca zencefilden gazoz, şarap, turşu ve reçel yapımında da yararlanılır.

₺49,00 KDV Dahil

50 Gr - 

İştah açıcı, sindirimi kolaylaştırıcıdır,hemen hemen tüm yameklerde kullanılan bir baharattır.. Yan Etkisi: Aşırı zayıf böbreklere, basura, mesaneye ve hassas midelere zararlı olabilir.

₺49,00 KDV Dahil

50 Gr - 

Çörek otu (Nigella), düğün çiçeğigiller (Ranunculaceae) familyasından yaklaşık 14 türü kapsayan bir bitki cinsidir. Çörek otu yıllık otsu bir bitkidir, tohumlarından çoğalır. 

₺34,00 KDV Dahil

30 Gr - Organik

Mutfağınızdan kolay kolay eksik edemeyeceğiniz, baharat aleminin demirbaşı Organik Kekik, Rasayana farkıyla tamamen organik koşullarda elde edilip paketleniyor.

₺34,00 KDV Dahil
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR