5 sene olmuş bizim ufaklığın kaliteli beslenebilmesi için yola çıkalı. Harman olarak başladık dostlar bilir. Soranlara “hizmetimizle kalitemizi harmanladık” demiştik. Önce pelesenk oldu dilimize sonra da sloganımız. Her anne ve baba gibi çocuklarımıza layık olana, en iyisine ulaşmaya çalıştık ki onlar iyi beslensin, hastalanmasın, güçlü, sağlıklı bireyler olsun diye. Başta biraz zorlansak da en iyisine adım adım ulaştık. Önce iyiye ulaştık sonra daha iyisi için tarif vererek yaptırmayı başardık. Ülkemizde zeytinyağına yön veren kişilerle fikir birliği yaptık. Peyniri şirdenden mayalattık. Keçiboynuzunu kaynattırmadık, sıktırdık. Tahinin yerli tohumdan yapılanını keşfettik. Dayanamayıp 100 tane tavuk bile beslemişliğimiz var; yıllardır tavuk yiyemediğini söyleyen müşterilerimiz için.

Anadolu’nun en özel lezzetlerini, kaynağında bulup size sunma fikri zamanla adımıza yansıdı. Bir anda Doğadolu oluverdik. Tecrübelendik, öğrendik ve öğrenmeye devam ediyoruz. İsmimizin hakkını vermeye çalışıyoruz. İyi tarım ürünleri ile dolduruyoruz şarküterimizi; ürünlere ve üreticiye güvenin minimum olduğu şu dönemde.

2020 yılı içinde de bize duyduğunuz güvenden aldığımız inançla; hizmetimizi, ürün yelpazemizi, kalitemizi ve hızımızı maximum'a çıkarma misyonuyla Doğadolu Maxi'yi hayata geçirdik. İlk günkü heyecanımızla, Ankara'da gurme şarküteri tanımını yeniden yapmayı amaçladık ve sizlerden aldığımız yorumlar, doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. 

Sevgimizi kattık derler ya, kattık gerçekten, çünkü severek yaptık. Önce bizim ufaklığı, sonra da bizden alışveriş yapan ailelerin evde bekleyen ufaklıklarını düşündük. Demir hızla büyüyor. Gelişimiyle güçlü, sağlıklı bir birey olacağının sinyallerini veriyor. Onun ve sizlerin hayatına değer katabildiğimiz fikri bizi daha fazla motive ve mutlu kılıyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR