700g - %65Keçi Sütü

Hakiki Çanakkale Keçi Ezine Peyniri; Hiçbir koruyucu ve katkı madde kullanılmadan  Ege'nin mis kokulu sütlerinden %65 İ keçi sütü olarak geleneksel yöntemler ile mayalanır. En az 12 ay olgunlaştırıldıktan sonra  sizlere sunulur. 

 

         


 

₺207,00 KDV Dahil

750g - İnek Sütü 

 

Hakiki Çanakkale İnek Ezine Peyniri; Hiçbir koruyucu ve katkı madde kullanılmadan Ege'nin mis kokulu sütlerinden  geleneksel yöntemler ile mayalanır. O muhteşem tada ulaşana kadar sabırla olgunlaşması beklenir. Tattığınız andan itibaren tazeliğini fark edip süt dolu lezzeti damağınızda hissedeceksiniz. Sert / Orta sert

  

  

₺245,00 KDV Dahil

650g - Şirden Mayalı Sert Ezine Peyniri

Hakiki Çanakkale Paçal Ezine Peyniri; hiçbir koruyucu ve katkı madde kullanılmadan,  Ege'nin mis kokulu sütlerinden geleneksel yöntemler ile mayalanır. O muhteşem tada ulaşana kadar sabırla en az 12 ay olgunlaşması beklenir. Tattığınız andan itibaren tazeliği ve süt dolu lezzeti damağınızda hissedeceksiniz. İnek - Koyun ve Keçi sütünden şirden mayası ile mayalanarak yapılır. Koku yoktur.

 

  

₺205,00 KDV Dahil

700 Gr

Mevsiminde inek, koyun ve keçi sütünden yapılmış. 16 ay olgunlıştarılmış tam yağlı Çanakkale Ezine peyniri.

₺245,00 KDV Dahil

650 Gr - İnek Sütü 

Trakya Tam Yağlı Beyaz  Edirne peyniri kendine has aroması ve lezzetiyle ünü Türkiye’nin sınırlarını aşmıştır. Edirne peynirinin en büyük özelliği bölgeye ait sütlerle yapılmış olmasıdır. 

  

  

₺215,00 KDV Dahil

600 Gr

Mevsiminde koyun ağırlıklı olarak az miktarda inek ve keçi sütünden yapılmış, 16 ay olgunlıştarılmış tam yağlı Çanakkale Ezine peyniri.

₺210,00 KDV Dahil

350 G - %100 Keçi Sütü

Çanakkale ve Kazdağları bölgesinde beslenen keçilerin  sütlerinden üretilen, koruyucu ve katkı madde içermeden şirden mayası ile mayalanan sert kuru kıvamlı ezine peynirimize bayılacaksınız. 

₺115,00 KDV Dahil

600 Gr - Sürülebilir kıvam

Mayıs inek sütünden yapılmış. 6 ay olgunlaştırılmış tam yağlı ekstra yumuşak Çanakkale Ezine peyniri.

₺165,00 KDV Dahil
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR