500g - Katkısız Tatlı Uşak Tarhanası

 

Tarhana içerdiği besin değerleri nedeniyle aile ve toplum sağlığı için fazlasıyla önemli bir yere sahiptir. Tarhana denilince akla ilk gelen üretici ise Uşak Tarhana Baba'dır.

 

₺149,00 KDV Dahil

500g - Katkısız Beypazarı Tarhanası

₺60,00 KDV Dahil

500g - Organik 

 

Organik Tarhana içerdiği besin değerleri nedeniyle aile ve toplum sağlığı için fazlasıyla önemli bir yere sahiptir. Organik sertifikalı tarhana denilince akla ilk gelen üretici ise Tombul Tarhana'dır.

 


₺98,00 KDV Dahil

500gr - Katkısız

 

Yazın sonunda olgunlaşmış biberler güneşte kurutulur ve öğütücüden geçirilir.  Salça  güneşte kurutulmaya bırakılır. Ev yapımı salçalarımızın güneş kurutması olduğu için uzun süre bekleyebilir hiçbir koruyucu maddeye ihtiyacı yoktur. Güneş ışığında beklemek onun en doğal koruyucusudur. 

 

₺85,00 KDV Dahil

500gr - Katkısız

 

Yazın sonunda olgunlaşmış biberler güneşte kurutulur ve öğütücüden geçirilir.  Salça  güneşte kurutulmaya bırakılır. Ev yapımı salçalarımızın güneş kurutması olduğu için uzun süre bekleyebilir hiçbir koruyucu maddeye ihtiyacı yoktur. Güneş ışığında beklemek onun en doğal koruyucusudur. 

₺85,00 KDV Dahil

350g - Tereyağlı

 

 • 
   

  Beypazarı Kurusu; kıtır kıtır, tok tutucu ve lezzetli bir atıştırmalıktır. Misafirlerinize çay-kahve ile birlikte ikram edebilirsiniz. Ankara ' nın Beypazarı ilçesine ait bir lezzettir. Un, süt, tereyağı, maya, tuz ve tarçınla yapılır, bitkisel yağ kullanılmamaktadır.

 


 

 

 

₺58,00 KDV Dahil

500g - Yağsız Sütlü

 

Cedeneli, yağsız ve sütlü. açlık krizine girdiğiniz anlarda yardımınıza yetişecek. Afiyetle.

 

₺58,00 KDV Dahil

500g - Yağsız Sütlü Susamlı

 

Susamlı, yağsız ve sütlü. açlık krizine girdiğiniz anlarda yardımınıza yetişecek. Afiyetle.

 

₺58,00 KDV Dahil

500 Gr - Tandır

Tandır gevrek; açlık krizine girdiğiniz anlarda yardımınıza yetişecek. 

 

₺58,00 KDV Dahil

500g - Sütlü yağsız

 

Sütlü, yağsız gevrek; açlık krizine girdiğiniz anlarda yardımınıza yetişecek. Afiyetle.

 

₺46,00 KDV Dahil

500g - Tam Buğday

 

Tam buğday gevrek; açlık krizine girdiğiniz anlarda yardımınıza yetişecek. Afiyetle.

 

₺58,00 KDV Dahil

500g - Kepekli

 

Kepekli gevrek; açlık krizine girdiğiniz anlarda yardımınıza yetişecek. Afiyetle.

 

₺56,00 KDV Dahil

100cc - Katkısız

 

Türk mutfağında en çok kullanılan baharatlar arasında bulunan sumak, yemeklere ve salatalara ekşi bir tat vermesi sebebiyle çok fazla sevilerek tüketilir. Saf sumak ekşisi olup koruyucu hiç bir katkı maddesi içermez.

 

₺65,00 KDV Dahil

500g - İyotlu Sofra Tuzu

 

 

Öğütülmüş Sofra tuzu refine edilmemiş ve katkısızdır. Mayi'nin kendinden iyotlu sofra tuzu yemeklerinize lezzet katacak.

 

 

 

₺65,00 KDV Dahil

110g - Seramik Değirmenli

 

Tekrar dolduralabilir seramik değirmende sunulan öğütülmüş Sofra tuzu refine edilmemiş ve katkısızdır. Mayi'nin kendinden iyotlu sofra tuzu yemeklerinize lezzet katacak. 

 


₺69,00 KDV Dahil

2000g - Salamura Tuzu

 

 

Doğal kaynak tuzunun iri tanelerinden oluşur. Değirmen ile öğütülerek, sofrada servis aşamasında, turşu, zeytin ve salça yapımında kullanılabilir.

 

 

 

₺134,00 KDV Dahil

1000g - Sofralık Öğütülmüş

 

Türkiye'nin en önemli kaynakları arasında yer alan Çankırı tuzu, doğal ve mineralli yapısıyla sofralarımızın vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır.  Yapılan pek çok araştırma sonucundan da anlaşılabileceği üzere Çankırı kristal kaya tuzu, dünyada ön plana çıkmış tuzlar arasındadır.

 

₺39,00 KDV Dahil

1000g - Granül, İyotsuz

 

Granül tuz şeffaf değirmen tuzudur ve Çankırı kristal kaya tuzunun daha iri taneli ve genellikle değirmenlerde öğütülerek kullanılan halidir. Sahip olduğu doğal mineraller açısından toz halde ki ve parça halde ki tuzlarla aynı özelliklere sahiptir. Granül tuzun diğer adı sofrada öğütme tuzudur. Taş değirmende üretilerek doğal yapısı bozulmadan satışa sunulmaktadır.

 

₺39,00 KDV Dahil

1000gr - Genetiği Korunmuş

 

Coğrafi Konum İşaretli Sarıkılçık pirinci sadece Tosya’nın yukarı ova bölgesinde yetişir. İçerdiği şeker oranı %17 olması ile Türkiye'nin en düşük şeker içeren pirincidir. Altenatifleri %60 - %70 aralığındadır. Genetiği korunmuş atalık tohum olan bu pirincimiz pişirme teknikleri ile diğer pirinçlerden farklılık gösteriyor.

 

₺125,00 KDV Dahil

500ml  -  Organik Sertifikalı

 

Organik alıç meyvesinden geleneksel doğal fermantasyon yoluyla üretilmiştir.

 

 

 

 

 

₺115,00 KDV Dahil

500ml  - Organik Sertifikalı

Organik üzüm pekmezi ile organik üzüm sirkesinden geleneksel doğal fermantasyon yoluyla üretilmiştir.

₺115,00 KDV Dahil

700 Gr 

Türkiye'nin en iyi domateslerinin yetiştiren Kulaca kopeeratifinden katkısız, koruyucusuz mis kokusu üzerinde domates salçası.

₺165,00 KDV Dahil

2,5 Kg 

Türkiye'nin en iyi domateslerinin yetiştiren Kulaca kopeeratifinden katkısız, koruyucusuz mis kokusu üzerinde domates salçası.

₺395,00 KDV Dahil

Cam Şişede

 

Mevsiminde yetişen en kaliteli Bamyalardan elde edilen tamamen katkısız olup hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermez. Geleneksel yöntemlerle hazırlanan bamya  sofranıza eşsiz bir lezzet katacak

₺110,00 KDV Dahil

50 g

 Sumak kan kolesterol seviyelerini düşürdüğü için kalbi destekler ve karaciğeri korur.  Yemeklerinizde afiyetle tüketebilirsiniz.

 

₺38,00 KDV Dahil

50 g

Karabiberin faydaları saymakla bitmez. İyi bir sindirime, kilo kaybına yardımcı olur, vücudumuzun daha iyi çalışmasını sağlar ayrıca ciddi gastrointestinal rahatsızlıkları önler.

 

₺34,00 KDV Dahil

50 g

Hindistan cevizi, insan sağlığı açısından bir çok faydası vardır. Kahverengi liflere sahiptir, diyet lifi açısından da oldukça yararlı olduğu bilinmektedir. 

 

₺23,00 KDV Dahil

90 g

 

Kurutulmuş sarımsak nasıl yapılır? Doğal taze sarımsak kullanılarak kurutulup üretilen ve üretim sonucunda kurutulmuş toz halidir. Taze sarımsak kurutulmadan önce %80 oranında su içerir Kurutma işlemi sonunda neredeyse bütün suyunu kaybeder. Kurutma sonucunda kuru sarımsak tozunun besin değerleri özellikle karbonhidrat, vitamin, protein ve aroma gibi değerler tazesine göre daha yüksektir.

 

 

 

 

₺44,00 KDV Dahil

30 g

 

Adaçayı, mide ve sindirim problemlerinizde özellikle gaz söktürücü olarak tüketebilirsiniz.  İshal ve gastrit oluşumunu engelllediği ve kolik tedavisinde de kullanıldığı bilinmektedir. Afiyet olsun. 

 

 

 

 

₺44,00 KDV Dahil

100 g

 

Yeşilçay sağlığa yararlı biyoaktif bileşenler içeren, biliçsel fonksiyonlarınızı geliştiren ve yağ yakımını hızlandırarak formunuzu korunmanıza yardımcı olur.  Kansere yakalanma riskini azaltmak için de yeşil çay tüketebilirsiniz.  Günde 2-3 fincan yeşil çay tüketmenizi tavsiye ediyoruz. 

 

 

 

 

₺72,00 KDV Dahil
Tükendi

30 g

 

Ekinezya bitkisinin faydaları saymakla bitmez. Bakteri, mikrop, virüslere karşı oldukça etkili pek çok vitamin, mineral ve antioksidanlar olduğu bilinmektedir. Bakır, demir, magnezyum, kalsiyum, sodyumprotein, yağ asitleri, A vitamini, B2, C vitamini ve E vitaminidir.  Ağrı kesici özelliği vardır ve bağışıklık sistemini güçlendirir.

 

 

 

 

₺35,00 KDV Dahil

100 g

 

 

Rezenenin faydaları saymakla bitmez. Hazımsızlık, şişkinlik, gaz, kabızlık, bağırsak gazı, mide ekşimesi ve hatta sinirli bağırsak gibi sindirim sorunlarını gidermede oldukça etkilidir. Rezene sindirim sistemini uyarır ve sindirim sistemini yatıştırmaya ve gaz oluşumunu önlemeye yardımcıdır. 

 

 

 

 

₺35,00 KDV Dahil

25 g

 

Genellikle muskat cevizi olarak bilinir ama aslında bir baharat türüdür.  Muskat baharatının faydaları nelerdir? Eğer çocuğunuza yemek yedirmekte güçlük çekiyorsanız, bir de yemeklerine bir kaşık muskat ekleyin yemekteki aroma değişikliğini farkedin. Antiseptik etkisi olan bir baharattır. Bu yüzden muskatı kışın düzenli olarak tüketirseniz grip ve soğuk algınlığı gibi enfeksiyonel hastalıklara karşı bağışıklığınız güçlenecektir. Ayrıca bağırsak hareketlerinin de düzenlenmesinde faydalıdır. 

 

 

 

 

₺34,00 KDV Dahil

50 g

 

 

Kırmızı pul biberin metabolizmayı hızlandırır ve  yağ yakımını artırır. Özellikle kilo vermek isteyorsanız yemeklerinizde sıklıkla tüketebilirsiniz.  İltihap sökücü ve enfeksiyon gidericidir. Bu yüzden  artirit ağrılarına iyi gelir. 
 

 

 

 

 

₺40,00 KDV Dahil

100 Gr - Organik

Tamamen organik yollarla üretilmiş ve sofranıza gelene kadar hiçbir işlem görmemiş olan bu ürün, et ve tavuk yemeklerinize ekstra lezzet ve koku katacaktır. 

 

 

 

 

₺49,00 KDV Dahil

100 Gr 

Zerdeçal turuncu rengi ile herkesin bildiği baharat tozlarından biridir.  Zerdeçal içerisinde bir miktar mineral ve bir miktar da bazı vitaminler vardır. Ancak bunlar çok az miktardadır. Esas şifası, kökleri kurutulup toz haline getirilerek tüketilebiliyor. Bunun içerisinde bulunan 'kurkumun' en kıymetli maddedir.Siz de hem şifalı, hem de yemeklerinize lezzet katacak olan bu organik baharat çeşidini hemen sipariş verebilirsiniz.

 

 

 

 

₺49,00 KDV Dahil

100 Gr - Organik Sertifikalı

Rasayana markasının sizler için hazırlamış olduğu Organik Kırmızı Pul Biber, %100 acı tadı ile sizleri buluşturuyor. Tamamen organik ve doğal yöntemlerle hazırlanarak mutfağınıza sunulan bu ürünü sizler de Doğadolu'dan sipariş verebilirsiniz.

₺45,00 KDV Dahil

50 Gr - Organik Sertifikalı

Rasayana markasının sizler için hazırlamış olduğu Organik Toz Biber, %100 acı tadı ile sizleri buluşturuyor. Tamamen organik ve doğal yöntemlerle hazırlanarak mutfağınıza sunulan bu ürünü sizler de Doğadolu'dan sipariş verebilirsiniz.

₺45,00 KDV Dahil

50 Gr - 

Ağrı dindirici ve diş ağrılarını kesmeden dolayı diş hekimliğinde ağız spreylerinde kullanılmaktadır. Yemeklerden sonra iki diş karanfil ferahlatır, ağız kokusunu giderir, hazımsızlık, şişkinliği alır. Soğana daldırılan birkaç diş karanfil söğüşe, çorbaya konur. Toz halinde; keklere, köfteye, baharatlı ekmeklere, meyve salatasına ve sıcak şaraba kullanılır.

₺39,00 KDV Dahil

50 Gr - 

İştah açıcı, sindirimi kolaylaştırıcıdır, hemen hemen tüm yemeklerde kullanılan bir baharattır.

₺54,00 KDV Dahil

50 Gr - 

Tatlılara, özellikle de sütlü tatlılara tat vermesi için katılabilir. Kahve, çikolata ve meyve soslarında , içeceklerde de yaygın olarak kullanılır.

₺49,00 KDV Dahil

50 Gr - 

Kök yumruları baharat olarak dünyanın birçok mutfağında kullanılan bir bitkidir. Şekilsiz, parçalar halinde bulunan soyulmuş ya da soyulmamış haldeki kurutulmuş kökleri ya da bunların öğütülmüş hali kullanılan kısımdır. Çöreklere katılır. Ayrıca zencefilden gazoz, şarap, turşu ve reçel yapımında da yararlanılır.

₺49,00 KDV Dahil

50 Gr - 

İştah açıcı, sindirimi kolaylaştırıcıdır,hemen hemen tüm yameklerde kullanılan bir baharattır.. Yan Etkisi: Aşırı zayıf böbreklere, basura, mesaneye ve hassas midelere zararlı olabilir.

₺49,00 KDV Dahil

50 Gr - 

Çörek otu (Nigella), düğün çiçeğigiller (Ranunculaceae) familyasından yaklaşık 14 türü kapsayan bir bitki cinsidir. Çörek otu yıllık otsu bir bitkidir, tohumlarından çoğalır. 

₺34,00 KDV Dahil

30 Gr - Organik

Mutfağınızdan kolay kolay eksik edemeyeceğiniz, baharat aleminin demirbaşı Organik Kekik, Rasayana farkıyla tamamen organik koşullarda elde edilip paketleniyor.

₺34,00 KDV Dahil

1250 g

 

Mevsiminde yetişen ve özel seçilen biberlerden elde edilen turşu, tamamen katkısız olup hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermez. .  Natureldir ve suyu içilebilir.

 

₺135,00 KDV Dahil

1250 g

 

Mevsiminde yetişen ve özel seçilen kırmızı lahanalardan elde edilen turşu, tamamen katkısız olup hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermez. .  Natureldir ve suyu içilebilir.

 

₺145,00 KDV Dahil

1250 g

 

Mevsiminde yetişen ve özel seçilen biberlerden elde edilen turşu, tamamen katkısız olup hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermez. .  Natureldir ve suyu içilebilir.

 

₺130,00 KDV Dahil

Cam Şişede

 

Mevsiminde yetişen ve özel seçilen biberlerden elde edilen sos, tamamen katkısız olup hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermez. . 

 

₺44,00 KDV Dahil

500 ml - Organik Sertifikalı

Organik kavun meyvesinden geleneksel doğal fermantasyon yoluyla üretilmiştir.

₺70,00 KDV Dahil

500 ml - Organik Sertifikalı

Organik vişne meyvesinden geleneksel doğal fermantasyon yoluyla üretilmiştir.

₺70,00 KDV Dahil

500 ml - Organik Sertifikalı

Organik nar meyvesinden geleneksel doğal fermantasyon yoluyla üretilmiştir.

₺70,00 KDV Dahil

1000 G - Organik

Organik nohut, tamamen doğal koşullarda yetişmektedir. Ekimi, toplanması vb. işlemlerinin her biri tam mevsiminde yapıldığı için organik nohutun lezzetine diyecek yoktur. 

₺90,00 KDV Dahil

500 G - Organik

Tatlıların ve bebekler için hazırlanan mamaların vazgeçilmez parçası olan organik irmiğin üretimi esnasında kullanılan yani bir nevi hammaddesi olan durum buğdayının üretimi esnasında asla koruyucu madde, kimyasal ilaç ve hormon kullanılmamaktadır.

₺46,00 KDV Dahil

1000 G - Organik

Organik yeşil mercimek, besin değeri açısından epey tatmin edicidir. İçerdiği vitamin ve minerallerin yanı sıra aşırı tok tutma özelliği, organik yeşil mercimeği popüler kılmaktadır.

₺102,00 KDV Dahil

1000 G - Organik

Anadolu’nun uçsuz bucaksız tarlalarından toplanan organik köftelik bulgur, çorbada, köftede, pilavda ve daha pek çok farklı yemekte her zaman baş köşede yer almaktadır. 

₺60,00 KDV Dahil

500 G - Organik

Cin mısırı olarak da bilinen organik patlak mısır, patlamış mısır yapımı için kullanılan mısır türü olmaktadır. Normal süt mısırın ayıklanıp güneşin altında kurutulması ile hazırlanan organik patlak mısır, kesinlikle GDO’suz yani kimyasal gübre ve ilaç almadan ekilmiş ve büyümüş mısırlardan elde edilmelidir.

₺29,00 KDV Dahil

1000 G - Organik

Mercimek çorbasının ana bileşeni olan kırmızı mercimek, eğer organik olarak tüketilirse vücuda birbirinden faydalı etkiler sunmaktadır. Özellikle kış aylarında sıklıkla tüketilen baklagillerin en sevileni olan kırmızı mercimek, çeşit çeşit yemek ile sofralardaki yerini almaktadır. Lezzetli bir öğün olmasının yanında aynı zamanda yüksek besin değeri ve çeşitli faydalar ile bünyeye olumlu etkiler sunan organik kırmızı mercimek, 9000 yıldan fazla süredir dünya üzerinde yer almaktadır. Şifasını asırlardır ileriye taşıyan organik kırmızı mercimek, genellikle İç Anadolu bölgesinde yetişmektedir. 
 

₺96,00 KDV Dahil

1000 G - Organik

Organik kuru fasulye kısacık pişme süresinin yanı sıra mükemmel lezzeti ve ağızda dağılan kıvamı ile her mutfakta yer alması gereken bir baklagil olmaktadır. Organik olmayan kuru fasulye çeşitleri ile istediğiniz kıvamda ve lezzetle yemek elde etmeniz çok zor olacaktır. 

₺96,00 KDV Dahil

1000 G - Organik

Organik kuru fasulye kısacık pişme süresinin yanı sıra mükemmel lezzeti ve ağızda dağılan kıvamı ile her mutfakta yer alması gereken bir baklagil olmaktadır. Organik olmayan kuru fasulye çeşitleri ile istediğiniz kıvamda ve lezzetle yemek elde etmeniz çok zor olacaktır. 

₺90,00 KDV Dahil

500 G - Organik

Organik sertifikalı %100 karabuğday Unu 

₺85,00 KDV Dahil

500 G - Organik

Organik sertifikalı %100 Siyez Bulguru

₺65,00 KDV Dahil

1000 G - Organik

Organik sertifikalı Baldo Pirinç

₺145,00 KDV Dahil

1000 G - Organik

Organik sertifikalı %100 Çavdar unu

₺59,00 KDV Dahil

500 G - Organik

Organik sertifikalı %100 Siyez Unu 

₺55,00 KDV Dahil

500 G - Organik

Organik sertifikalı %100 Mısır Unu 

₺59,00 KDV Dahil

500 G - Organik

Organik sertifikalı %100 Pirinç Unu 

₺65,00 KDV Dahil

650 G - 

Organik domates salçası, tıpkı biber salçası gibi tam mevsiminde hazırlanması sonucunda yemeklerin lezzetini en üst noktaya çıkaracaktır. Organik domates salçası, mutlaka organik yani hiçbir koruyucu ve kimyasal barındırmayan domateslerden yapılan salça olmaktadır. Yemeklerin ve sosların vazgeçilmez unsuru olan salça, muhakkak organik yani katkı maddesi almadan üretilmelidir. 

₺160,00 KDV Dahil

500 ml - 

Alış sirkesinin faydaları, çoğunlukla kalp ve dolaşım sistemi üzerinde hissedilmektedir. Bunun yanında sindirim sistemi ve boşaltım sistemi üzerinde de etkileri bulunmakta ve sedatif etkileri ile de bilinmektedir. 

₺99,00 KDV Dahil

500 ml - Probiyotik

Ralila Organik Talkım aşısız tür Elma Sirkesi Batı Karadeniz Bölgesi' nde doğal ortamında yetişen dayanıklı kış elmalarından organik olarak üretilir. Özel tekniklerle organikliği korunarak üretilen Talkım, zengin elma aromasını ve elmanın güçlü bileşenlerini içinde barındıran, kullanana sağlıklı ömür kazandıran bir sirkedir. Doğal, damıtılmamış, ham, işleme tabi tutulmamış elma sirkesi gerçekten Tabiat Ana' nın hazırladığı en mükemmel gıdalardan birisidir.

₺170,00 KDV Dahil

250 ml - 

Muşmula olarakta bilinen Töngel B vitaminleri içerir. Doğada zor şartlara dayana bilen bir meyvedir. Karadeniz sahilinde yetişir, sirkesi organik yöntemle yapılır ve uzun yıllar yaşar.

₺99,00 KDV Dahil

500 ml - 

Arındırıcı gücü yüksek bir sağlık ürünüdür. Vücudun yağ, mukus ve balgam bölgelerini parçalayarak vücuttan atılmasını sağlayarak sağlığımızı düzene sokar. Karaciğer, Böbrek gibi vücudun hayati organlarının alkali dengesini koruyarak sağlıklı yaş almayı sağlar.

₺99,00 KDV Dahil

250 ml - Gençlik İksiri

Binlerce yıldır aranan gençlik iksiri Resveratrol

 • Resveratrol siyah üzümün kendisini koruma amaçlı, yaşamını devam ettirmek için ürettiği bir maddedir.
 • Üzüm kabuğunda bulunan resveratrolün antioksidan özelliği E vitaminden 50 kat, C vitamininden 30 kat fazladır.
 • Çok kuvvetli bir antioksidandır.
 • Vücudun savunma mekanizmasını geliştirir.
 • Resveratrol’ün, Antikanserojen, Antioksidan, Antiviral, Antimikrobiyal ve kolesterol düşürücü özellikleri bulunmaktadır.
 • Antiaging etkilidir, yaşlanmayı geciktirici etkisi bulunmaktadır. Antioksidan aktivitesi sayesinde DNA hasarına engel olur.
 • Resveratrol kalp hastalıkları, beyin ve damar hastalıkları, diyabet ve kanserle bağlantılı hastalıkların önlenmesinde etkilidir. Kanser önleyici olarak literatürlere geçmiştir. Damar sertliğini önler.
 • Kan yağlarını düşürücü etkiye sahiptir.
 • Hemoglobin değerlerini yükseltir.
 • Kemik iliğini koruyan ve çalıştıran ender maddelerden biridir.
 • Akdeniz anemisi hastalığında şifa kaynağıdır.
 • Alzheimer, bunama, inme gibi hastalıkların gelişiminin önlenmesinde restveratrolun etkisi ile ilgili klinik bulgular çok fazladır.

₺219,00 KDV Dahil

250 Ml - Soğuk Sıkım

Kimyasal ve ısıl işlem görmeden, soğuk pres (soğuk sıkım-coldpressed) yöntemiyle üretilmiştir.

 

₺135,00 KDV Dahil

250 Ml - 

Sarı kantaron çiçeklerinin soğuk sıkım zeytinyağı içerisinde bekletilmesiyle üretilmiştir.

 

₺135,00 KDV Dahil
1000 Gr - Atalık Tohum
₺90,00 KDV Dahil

250G - Glutensiz

İçindekiler: ORg Tam Buğday Unu, Org Kapya Biber, Org Havuç, Org Isırgan Otu, Org Domates, Org Yoğurt, Org Soğan, Org Maydanoz, Org Kuru Nane, Org Ekşi Maya, Deniz Tuzu

₺71,00 KDV Dahil

300G - Glutensiz

İçindekiler: %80 Karabuğday unu, %20 Sorgum unu, tereyağıı, tahin, hurma, kömbe baharatları.

₺75,00 KDV Dahil

300G - Glutensiz

İçindekiler: %80 Karabuğday unu, %20 Sorgum unu, tereyağıı, dut, elma suyu konsantresi, ceviz. 

₺75,00 KDV Dahil

300G - Glutensiz

İçindekiler: %80 Karabuğday unu, %20 Sorgum unu, tereyağıı, dut, yumurta, dut, çikolata

₺75,00 KDV Dahil

700G - Glutensiz

İçindekiler: %100 Karabuğday unu, Ekşi maya, tuz

₺95,00 KDV Dahil

700G - Mayasız

İçindekiler: %80 Karabuğday unu, %20 Sorgum unu, Karnıyarık tozu, tuz 

₺95,00 KDV Dahil
Tükendi

3 Adet - 

İçindekiler: %100 Karabuğday unu, ekşi maya, tuz

₺65,00 KDV Dahil

1250 g

Katkısız, koruyucusuz.

 

₺63,00 KDV Dahil

1250 g

Katkısız, koruyucusuz.

 

₺63,00 KDV Dahil

1000G - Genetiği Korunmuş

Coğrafi Konum İşaretli atalık tohum kırmızı mercimek Kastamonu nun kıraç yamaçlarda yetişmekte. Genetiği korunmuş atalık tohum olan bu mercimeğimizin lezzetine doyamayacaksınız.

 

₺65,00 KDV Dahil

1000G - Genetiği Korunmuş

Coğrafi Konum İşaretli atalık tohum Sıra fasulye Kastamonu bölgesinde yetişmekte. Genetiği korunmuş atalık tohum olan bu fasulyemizin lezzetine doyamayacaksınız.

 

₺95,00 KDV Dahil

1000G - Genetiği Korunmuş

Coğrafi Konum İşaretli atalık tohum Köy bulgurumuz Kastamonu bölgesinde yetişmekte. Genetiği korunmuş atalık tohum olan köy bulgurumuzun lezzetine doyamayacaksınız.

 

₺45,00 KDV Dahil

500gr - Cam Kavanoz

Çanakkale  domates salçamızı, sezonunda özenle seçtiğimiz kırmızı tombul domateslerden yapıyoruz. Hem daha sulu hem de mis kokusuyla tombul domatesler ile yaptığımız salçanın tadına doyum olmuyor.  

 

₺70,00 KDV Dahil

1000G 

Çanakkale  domates salçamızı, sezonunda özenle seçtiğimiz kırmızı tombul domateslerden yapıyoruz. Hem daha sulu hem de mis kokusuyla tombul domatesler ile yaptığımız salçanın tadına doyum olmuyor.  

 

₺130,00 KDV Dahil
1 2 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR