1000g - Ekşi Mayalı

 

Evirgen ekşi mayalı köy ekmeği lif bakımından zengindir ve geleneksel yöntemlerle meşe odunu ateşinde pişirilmiştir. Yoğun ve zengin tat; kısa sürede doygunluk hissi verir ve uzun süre tok tutar. Sindirimi kolaydır; hazımsızlık ve şişkinlik gibi sorunlara neden olmaz.

 

 

 

₺19,90 KDV Dahil

600g - Ekşi Mayalı

 

Evirgen ekşi mayalı çavdar ekmeği, düşük glisemik endeksi ve yüksek lif oranı ile uzun süre tok tutar ve diyetlerde rahatça kullanılabilir. %100 tam çavdar unundan yapılır. İçinde ilave buğday unu yoktur.

 

₺22,00 KDV Dahil

600g - Ekşi Mayalı

 

Siyez  Buğdayı’ndan üretilen, Gluten değeri modern ekmeklere göre düşük, genetiği bozulmamış, ruşeym ve kepeğinden  ayrılmamış, lif bakımından zengin ekşi mayalı ekmeğimiz. Odun ateşinde pişirilmiş ve kişiye özel üretilmiştir. 

 

₺25,00 KDV Dahil

500g - Ekşi Mayalı Beyaz Unsuz

 

Tam Buğday Ekmeğinde kullanılan un; İç Anadolu bölgesinde yetişen Anadolu buğdaylarının özenle seçildikten sonra taş değirmende öğütülmesiyle elde edilmiş tam buğday unudur. İçinde başka çeşit un kullanılmaz

 

Küçük Ücretsiz Kargo  Küçük Hızlı Kargo

₺14,90 KDV Dahil

1600g - Ekşi Mayalı

 

Manisa'nın meşhur tam Buğday ve buğday unu karışımı ekşi mayalı köy ekmeğine bayılmamak elde değil. Geleneksel usüllerle  taş değirmende öğütülmüş un ile yapılan bu özel ekmek +4 derecede 2 hafta tazeliğini korur. Ufak bir tavsiye de bizden olsun; dilimleyerek dolabınıza koyabilir, kahvaltı öncesinde ısıtarak keyifle tüketebilirsiniz.

 

₺21,00 KDV Dahil
Tükendi

4 Adet

Genetiği değitirilmemiş Atalık tohum Karakılçık unundan yapılan katkısız, koruyucusuz ekmeklerimize bayılacaksınız.

Not: Sadece cuma günleri servisi için uygundur. 

₺20,00 KDV Dahil
Tükendi

500 gr 

24 saat soğuk fermantasyon ile durum buğday unu & Organik beyaz unun müthiş uyumu. 

Not: Sadece cuma günleri servisi için uygundur. 

₺15,00 KDV Dahil
Tükendi

4 Adet

Not: Sadece cuma günleri servisi için uygundur. Sepet içeriğinde Ciabatta bulunması durumunda sipariş, ilk cuma teslimi için planlanır.

₺20,00 KDV Dahil
Tükendi

1000 gr

Not: Sadece cuma günleri servisi için uygundur. Sepet içeriğinde Francala ekmek bulunması durumunda sipariş; ilk cuma teslimi için planlanır.

₺20,00 KDV Dahil
Tükendi

1000 gr

Dolabınızın +4 kısmında 1 ay muhafaza edebilirsiniz. Isıtarak tükettiğinizde ilk günkü tazeliğine dönecektir.

Not: Sadece cuma günleri servisi için uygundur. Sepet içeriğinde Siyez ekmeği bulunması durumunda sipariş; ilk cuma teslimi için planlanır.

₺25,00 KDV Dahil
Tükendi

1000 gr - Cevizili

Dolabınızın +4 kısmında 1 ay muhafaza edebilirsiniz. Isıtarak tükettiğinizde ilk günkü tazeliğine dönecektir.

 

Not: Sadece cuma günleri servisi için uygundur. Sepet içeriğinde Karakılçık ekmeği bulunması durumunda sipariş; ilk cuma teslimi için planlanır.

₺25,00 KDV Dahil
Tükendi

1000 gr 

Dolabınızın +4 kısmında 1 ay muhafaza edebilirsiniz. Isıtarak tükettiğinizde ilk günkü tazeliğine dönecektir.

 

Not: Sadece cuma günleri servisi için uygundur. Sepet içeriğinde Tam Buğday ekmeği bulunması durumunda sipariş; ilk cuma teslimi için planlanır.

₺20,00 KDV Dahil

1000g - Ekşi Mayalı

 

Bolu'nun meşhur buğday unundan ekşi mayalı köy ekmeğine bayılmamak elde değil. Geleneksel usüllerle  taş değirmende öğütülmüş un ile yapılan bu özel ekmek +4 derecede 1 hafta tazeliğini korur. Dilimlenmiş olarak servis edilen ekmeğimiz kahvaltı keyifle tüketebilirsiniz.

 

₺29,50 KDV Dahil
Tükendi

1300g - Ekşi Mayalı

 

Bolu'nun meşhur buğday unu ve tandır unundan ekşi mayalı patatesli köy ekmeğine bayılmamak elde değil. Geleneksel usüllerle  taş değirmende öğütülmüş un ile yapılan bu özel ekmek +4 derecede 1 hafta tazeliğini korur. Dilimlenmiş olarak servis edilen ekmeğimiz kahvaltı keyifle tüketebilirsiniz.

 

₺33,50 KDV Dahil

750g -  Tam Buğday

 %100 tam buğday unundan ekşi maya kullanılarak geleneksel mayalama yöntemi ile ahşap kalıplarda fermente edilip taş zeminli toprak sıvalı köy fırınımızda alev görmeden yaklaşık 75 dakika pişirilir.

 

 

 

 

Ekmeklerimiz hiçbir kimyasal koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir.

 

₺29,90 KDV Dahil

700g - Organik Tam Çavdar

%100 Tam Çavdar’dan lezzetli, besleyici ve sağlıklı ekmek. Ekşi mayası ile birlikte geleneksel mayalama yöntemi kullanılarak hazırlanan hamurlar taş zeminli toprak sıvalı köy fırınımız da enfes ekmeklere dönüşmektedir.

₺44,50 KDV Dahil

600g - Organik Siyezli

Ladin Ekmek'ten organik siyezli ekmeğe mutfaklarınızda yer açın. Geleneksel mayalama ve pişirme yöntemleri kullanılarak hazırlanan ekmekler, ahşap kalıplarda fermente edildikten sonra taş zeminli toprak sıvalı köy fırınlarında, kayın ve meşe odunuyla pişirildikten sonra paketlenir. Küflenme önleyici, renk verici, bayatlamayı geciktirici kimyasal katkı ve koruyucu madde içermez.

₺29,90 KDV Dahil

500g - Sarı Somun

Ekmek üretim yolculuğuna Bolu'nun meşhur Patatesli Köy Ekmeği ile başlayan Ladin Ekmek'ten organik sarı somun ekmeği! Butik bir üretim yapan Ladin Ekmek'te ekmekler geleneksel mayalama ve pişirme yöntemleri ile hazırlanır. Ahşap kalıplarda fermente edildikten sonra taş zeminli toprak sıvalı köy fırınlarında pişmeye bırakılır. Kayın ve meşe odunuyla ortalama 180 derecede 45-60 dakika aralığında pişirilen organik sarı somun ekmeği koruyucu ve katkı maddesi içermez.

₺29,90 KDV Dahil

1000g - Köy Somunu

Ladin Ekmek'ten yöresel bir lezzet ekşi mayalı Bolu köy somunu! Geleneksel mayalama ve pişirme yöntemleri kullanılarak hazırlanan ekmekler, ahşap kalıplarda fermente edildikten sonra taş zeminli toprak sıvalı köy fırınlarında, kayın ve meşe odunuyla pişirildikten sonra paketlenir. Küflenme önleyici, renk verici, bayatlamayı geciktirici kimyasal katkı ve koruyucu madde içermez.

₺29,90 KDV Dahil

1250g - Köy Somunu

Bolu'nun yöresel lezzeti patatesli köy ekmeği Ladin Ekmek ile dilediğiniz her zaman elinizin altında. Geleneksel mayalama ve pişirme yöntemi ile ahşap kalıplarda fermente edilen ekmekler, taş zeminli toprak sıvalı köy fırınlarında kayın ve meşe odunuyla 45-60 dakika aralığında pişirilir. Bayatlamayı geciktiren, küflemeyi önleyen katkı ve kimyasallar kullanılmaz.

Isıtılmış patatesli köy ekmeğini ızgaralarda zeytinyağı ile kahvaltılarda ise tereyağı ilavesiyle tadına varmanız önerilir.

 

₺33,50 KDV Dahil

400g - Siyezli

Ladin Ekmek'in kendine has tekniklerle kara fırınlarda ürettiği, kimyasal katkı ve koruyucu içermeyen sandviç ekmeği Tazedirekt'te. Üstelik siyezli! Siyez, insanlık tarihinin çok uzun zamanlarından bu yana kullanılan, sofraların en besleyici gıda ürünlerinden birisi. İster kahvaltılara isterseniz de gün içinde ara öğünleriniz için hazırlayacağınız leziz mi leziz sandviçlerde hem organik hem de siyezli olma özelliğini aynı anda barından Ladin ekmeğinizi hemen sipariş verebilirsiniz.

 

₺37,50 KDV Dahil

400g - Organik

Ladin Ekmek'ten kara fırınlarda üretilen, içeriğinde kimyasal katkı ve koruyucu içermeyen leziz hamburger ekmeği Doğadolu'da ki yerini aldı. Buğday unu, süt, bitkisel yağ, maya, kaya tuzu ve haşhaş içeriği ile sizlere sunulan Ladin organik hamburger ekmeği ile kendinize hazırlayacağınız ev yapımı nefis hamburgerler artık çok daha lezzetli olacak.

 

₺33,50 KDV Dahil

750g -  Tam Karabuğday

 %100 tam Karabuğday unundan ekşi maya kullanılarak geleneksel mayalama yöntemi ile ahşap kalıplarda fermente edilip taş zeminli toprak sıvalı köy fırınımızda alev görmeden yaklaşık 75 dakika pişirilir.

 

 

 

 

Ekmeklerimiz hiçbir kimyasal koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir.

 

₺55,00 KDV Dahil

700g - Organik Siyez Unu

Ladin Ekmek'ten organik siyez ekmeğe mutfaklarınızda yer açın. Geleneksel mayalama ve pişirme yöntemleri kullanılarak hazırlanan ekmekler, ahşap kalıplarda fermente edildikten sonra taş zeminli toprak sıvalı köy fırınlarında, kayın ve meşe odunuyla pişirildikten sonra paketlenir. Küflenme önleyici, renk verici, bayatlamayı geciktirici kimyasal katkı ve koruyucu madde içermez.

₺55,00 KDV Dahil
1