500 Gr

Kuzunun külbastının yağı azaltılarak çift çekim yapılmaktadır. İsteğe göre tek çekim olarak da gönderilir. Kıymalarımız siparişinizin teslim edileceği gün taze çekilip paketlenmektedir.

₺255,00 KDV Dahil

500 Gr

Kuzunun but etlerden  çift çekim yapılmaktadır. İsteğe göre tek çekim olarak da gönderilir. Kıymalarımız siparişinizin teslim edileceği gün taze çekilip paketlenmektedir.

₺245,00 KDV Dahil

500 Gr

Kuzu butundan hazırlanan yumuşak bir ettir. Sote olarak pişirilmeye yada tencere sebze yemeklerine uygundur.

₺225,00 KDV Dahil

500 Gr

Kuzu külbastıdan az yağlı olarak hazırlanan yumuşak bir ettir. Sote olarak pişirilmeye yada tencere sebze yemeklerine uygundur

₺245,00 KDV Dahil

500 Gr

Az yağlı kuzu but eti küçük küpler halinde doğranmış ve pişirmeye hazırdır.  Tamamen yağsız değil az yağlı olarak hazırlandığı önemle not edilir. 

 

₺250,00 KDV Dahil

500 Gr

Balıkesir süt kuzularının kafes dediğimiz kaburga kısmından çıkarılan kemikli ve yumuşacık bir ettir. En lezzetli pişirme şekli ızgaradır. Pişirme esnasında içindeki yağın bir kısmı eriyerek ete harika bir lezzet katar. 

 

₺275,00 KDV Dahil

500 Gr

Küçükten büyüğe herkesin çok sevdiği kuzu but etinden özenle hazırladığımız yumuşacık, çok lezzetli ve sağlıklı kuzu çöp şişi mutlaka deneyin.

 

₺295,00 KDV Dahil

Balıkesir kıvırcık kuzularımızın zengin aroması ve sahip olduğu kaliteli yağı ile enfes lezzettedir. Izgarada, tavada yada fırında pişirmek için idealdir. Dilimlenmiş olarak gönderilmektedir. Bütün halinde istiyorsanız lütfen sipariş notunda belirtiniz.

₺190,00 KDV Dahil

Kuzu koldan çıkan çok lezzetli bir ettir. Izgarada ve fırında pişirmeye ve tencere yemeklerine uygundur. 

 

₺255,00 KDV Dahil

Haşlamalık tandır tarzı yemeklerin vazgeçilmezidir.  Vücudun direncini ve bağışıklığı artırmak için ilikli suyuyla çorba yapmak için de idealdir.

 

₺155,00 KDV Dahil
Tükendi

 

Kuzunun sırtından çıkan bonfilesidir.  Bir kuzudan sadece 250-300 gr. kadar çıkan nadide bir ettir.  Yağsız ve sinirsiz olarak çıkarıldığı için oldukça yumuşaktır.  Tavada yada ızgarada pişirmeye uygundur.  İdeal pişirme derecesi orta pişmiştir. 

 

₺80,00 KDV Dahil

500 Gr

Kuzunun dizleri ile paçaları arasındaki kısımdan elde edilmektedir. Lifli ve yumuşak bir yapısı vardır ve içinde ilikli kemik barındırır. Haşlamalık tencere yemekleri ve fırında pişirme için uygundur. Özellikle fırında düşük ısıda uzun süreli pişirildiğinde enfes bir ziyafet sunar. 

₺192,00 KDV Dahil
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR