Ballı Fıstık Ezmesi - Mıstık Fıstık
Ballı Fıstık Ezmesi - Mıstık Fıstık

Mıstık Ballı Yer Fıstığı Ezmesi 280 g

İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺39,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺34,90(KDV Dahil)

280g - Ballı 

 

Akdeniz'in doğusu ile batısından gelen iki farklı lezzet, Osmaniye’nin yer fıstığı ve Muğla’nın çam balı; bu iki doğal yerli ham maddenin özenle bir araya getirilmesi ile elde edilen ballı fıstık ezmesi. 

 

 

Fıstık ve fıstık ürünlerini düzenli olarak tüketenler, protein, yağlar (çoklu doymamış ve tekli doymamış), lif , A ve E vitaminleri , folat, kalsiyum, magnezyum, çinko, demir, potasyum ve diğer pek çok besin maddesinin genel olarak yüksek alımına sahiptir. Yer fıstığı doymuş yağ içermez ve düzenli olarak tüketilebilir. Sadece doymamış yağlar içerirler. Bu fıstık tüketerek kilo almaktan korkan insanlar için iyi bir haber. Yer fıstığı aslında kilo vermenize yardımcı olur.

Fıstık ezmesi (100 gram) yüksek miktarda protein içerir. (25-30 gram) Trans yağ içermediği için ürünün kendi yağı üzerinde birikmektedir. Tüketmeden önce karıştırınız. 

 

 İÇİNDEKİLER:   % 95 yer fıstığı % 5 Beeo çam balı içeren ballı fıstık ezmesi.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
 • 250g - İri Boy Osmaniye Fıstığı

   

  Mis gibi kavrulmuş lezzetiyle iri boy tuzlu fıstığımız en sağlıklı haliyle sizlerle buluşuyor. Kavrulmuş tuzlu fıstık kolon kanseri, safra taşı, depresyon ve kollesterole  iyi geldiği bilinmektedir. Aynı zamanda kan şekerini düzenleyip protein, yağ, karbonhidrat ve vitaminler bakımından oldukça zengin bir besindir.

   

    

  ₺11,25 KDV Dahil
 • İri Boy Osmaniye Fıstığı - 250g

   

  Mis gibi kavrulmuş lezzetiyle iri boy tuzsuz fıstığımız en sağlıklı haliyle sizlerle buluşuyor. Kavrulmuş tuzsuz fıstık kolon kanseri, safra taşı, depresyon ve kollesterole  iyi geldiği bilinmektedir. Aynı zamanda kan şekerini düzenleyip protein, yağ, karbonhidrat ve vitaminler bakımından oldukça zengindir.

   

    

  ₺11,25 KDV Dahil
 • 250g - İri Boy Osmaniye Fıstığı

   

  Doğal, kavrulmamış, tuzsuz çiğ fıstığımız tarlalardan evinize geliyor. Ülkemizde geniş yetiştirme alanı bulunan fıstık oldukça faydalı bir kuruyemiş olup B grubu vitaminlerin yanısıra fosfor,magnezyum,potasyum minerallerini içinde barındırmaktadır.Kilo vermeye yardımcı,kalp hastalıklarına karşı koruyucu etkiye sahiptir.

   

    

  ₺8,00 KDV Dahil
  ₺9,25 KDV Dahil
 • 350g - Şekersiz limonlu

   

  Türkiye'nin en iyi fıstıklarının yetiştiği Osmaniye bölgesinin yer fıstığı ve Muğla'nın çam balı ile  hiç bir katkı maddesi kullanılmadan üretiliyor.Bu iki yerli hammaddenin  özenle bir araya getirilmesi ile elde edilen ballı fıstık ezmesi, kurutularak toz haline getirilen limon kabuğu ile bir araya gelmesi ile  aromalı fıstık ezmesi oluşuyor.

   


  ₺34,90 KDV Dahil
 • Tükendi

  280 Gr - Ballı 

  Faydası saymakla bitmeyen keçiboynuzu, enerji ve metabolizma hızının artmasına yardımcı olan yüksek lif kaynağı chia tohumu ile buluştu. Bu iki doğal zenginliği fıstık ezmesi ile de bir araya geldi. Lif oranı en yüksek  fıstık ezmesi.

   

   

  ₺34,90 KDV Dahil
 • Tükendi

  280g - Ballı 

   

  Türkiye'nin en iyi fıstıklarının yetiştiği Osmaniye bölgesinin yer fıstığı ve Muğla'nın çam balı ve hindistan cevizi ile  hiç bir katkı maddesi kullanılmadan üretiliyor. Bu iki yerli hammaddenin  özenle bir araya getirilmesi ile elde edilen ballı fıstık ezmesi, hidnsitan cevizi ile bir araya gelmesi sonucu  aromalı fıstık ezmesi oluşuyor.

   

   

   

   

   


   

   

  ₺29,90 KDV Dahil
  ₺33,00 KDV Dahil
 • 350g - Ballı 

   

  Akdeniz'in doğusu ile batısından gelen iki farklı lezzet, Osmaniye’nin yer fıstığı ve Muğla’nın çam balı; bu iki doğal yerli ham maddenin özenle bir araya getirilmesi ile elde edilen ballı fıstık ezmemizin kakao ve hindistan cevizi yağı ile bir araya gelmesinden oluşan doğal fıstık ezmesi.

   


   

  ₺34,90 KDV Dahil
Benzer Ürünler