1 Demet - İyi Tarım Belgeli
₺11,00 KDV Dahil

1000-1200 gr  - İyi Tarım belgeli 

 

₺35,00 KDV Dahil
400 G - İyi Tarım Belgeli
₺30,00 KDV Dahil
1200 gr  - İyi Tarım Belgeli
₺23,00 KDV Dahil
500 G - İyi Tarım Belgeli
₺35,00 KDV Dahil
1kg - İyi Tarım Belgeli
₺75,00 KDV Dahil
2 Adet - İyi Tarım Belgeli
₺40,00 KDV Dahil
1kg - Iyi Tarım Belgeli
₺49,00 KDV Dahil
1kg - İyi Tarım Belgeli
₺59,00 KDV Dahil

1kg - İyi Tarım Uygulaması

 

Kırmızı Elma, B grubu vitaminleri,C vitamini ve lif açısından iyi bir kaynaktır.Kalorisinin düşük, lif içeriğinin yüksek olması nedeniyle kilo kontrolünün istendiği diyetlerde sıklıkla kullanılmaktadır.
 

₺60,00 KDV Dahil

1kg - İyi Tarım Uygulaması

 

Ekşi Yeşil Elma, B grubu vitaminleri,C vitamini ve lif açısından iyi bir kaynaktır.Kalorisinin düşük, lif içeriğinin yüksek olması nedeniyle kilo kontrolünün istendiği diyetlerde sıklıkla kullanılmaktadır.

₺60,00 KDV Dahil

1kg - İyi Tarım Uygulaması

 

Elma, B grubu vitaminleri,C vitamini ve lif açısından iyi bir kaynaktır.Kalorisinin düşük, lif içeriğinin yüksek olması nedeniyle kilo kontrolünün istendiği diyetlerde sıklıkla kullanılmaktadır.

₺60,00 KDV Dahil

300 g  - İyi Tarım Uygulaması

 

Avokado, doymamış yağ asidi yüksek bir meyvedir. A, C ve E vitaminleri içerir ve antioksidan etki gösterir. Kalp dostu bir meyvedir.
 

₺90,00 KDV Dahil

1 Adet - İyi Tarım Uygulaması

 

Ananas yüksek vitamin, mineral ve lif içermesinden dolayı faydalıdır. İçeriğindeki bromelain enzimi sayesinde proteinlerin kolay parçalanmasını sağlar, sindirimi kolaylaştırır. Yağ depolanmasını önleyerek selülit oluşumunu engeller.
 

₺119,00 KDV Dahil

500 Gr - İyi Tarım Uygulaması,

 

Kalsiyum, folat, fosfor, demir, magnezyum, manganez, çinko, bakır, selenyum ve potasyum minerallerine sahiptir. Çilekte C, E, K, niyasin, B6 vitaminleri vardır. Çilekte mevcut olan ellagic asit bazı kanser tümörlerinin büyümesine engel olabiliyor. 
 

₺55,00 KDV Dahil

1kg - İyi Tarım Uygulaması

Armut, lif içeriği yüksek bir meyvedir. Bu nedenle kolit, kabızlık gibi bağırsak problemlerini önlemek için tüketilebilir. Antioksidan, vitamin ve mineral içeriğinden zengin olması, kalp hastalıkları ve kansere karşı koruyuculuğuyla da bilinir.

₺65,00 KDV Dahil

Adet - İyi Tarım

Kivi, yüksek oranda C vitamini, folik asit, potasyum açısından zengin bir kaynaktır. Kivi çekirdekleri omega 3 yağ asidi içerir. Aynı zamanda lif içeriği de yüksektir.
 

₺10,00 KDV Dahil
İyi Tarım Sertifikalı
₺55,00 KDV Dahil
7-8 kg - İyi Tarım Belgeli
₺380,00 KDV Dahil

1 Adet - İyi Tarım Uygulaması

 

Mango bilindiği üzere iyi bir folat kaynağıdır, İçerisinde B, A, C, K ve E vitaminleri barındırır. Bağışıklığı artırmaya yardımcı olur.

Mango, tümü sağlıklı kalp fonksiyonunu destekleyen magnezyum, potasyum ve antioksidan mangiferini içerir.

₺145,00 KDV Dahil

750 g

Malta eriği diğer adıyla yeni dünya meyvesi, A vitamini açısından zengindir ve göz sağlığınızı korur. Bağışıklık sistemine katkıda bulunur, hücre hasarını önlemeye yardımcı olur, cilt sağlığımız için faydalıdır. 

 

 

 

₺59,00 KDV Dahil

1 kg

Patates, flavonoid, karotenoid ve fenolik asit gibi antioksidan görevi gören bileşikler içerir. Bu bileşikler, kalp hastalığı, diyabet ve kanser gibi kronik hastalık riskini arttıran serbest radikalleri etkisiz hale getirebilirler.

₺26,00 KDV Dahil

1 Demet

Semizotu vejeteryanlar ve balık yiyemeyenler için zengin bir omega-3 kaynağıdır. Ayrıca içeriğinde bolca lif, A, C vitamini ve B grubu vitaminlerinin yanı sıra demir, magnezyum, manganez, potasyum, kalsiyum ve bakır mineralleri bulunur.

₺20,00 KDV Dahil
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR