250g - İri Boy, Ekstra Taze

 

Erkenden çiçeklenen ve hızla olgunlaşan çiğ iç bademlerimiz dalından koparıldığı gibi  sofralarınıza servis edilir. İç hali, aromatik tadı ve iri taneleri ile dikkat çeken bademimizi günün her saati tüketebilirsiniz. 

 

  

₺46,25 KDV Dahil

250 Gr - Yeni Mahsül

Giresun'un en yüksek tepelerindeki fındıklıklardan bin bir zahmetle toplanan, kavrulurken yaydığı o miss gibi  kokusu içine işlemiş, ağızda dağılan eşsiz lezzetiyle, ara öğünlerinizin vazgeçilmezi olacak.

   

₺35,00 KDV Dahil

250g - Tavada Kavrulmuş

 

Özenle seçilmiş en iri boy Giresun Fındındığını sizlere sunuyoruz. Her yerde sıkça bulabileceğiniz kavrulmuş fındıklardan farkına gelirsek, modern fındıklara gibi fabrikasyon fırınlarda değil, eski usul tavalarda butik olarak kavruluyor. Lezzetini buna borçlu. Tabi ki paketli ürünler gibi koruyucuda içermiyor.

 

  

₺41,25 KDV Dahil

250g - Kumda Pişti

 

Ağın leblebisini diğer leblebilerden ayıran en büyük fark kuşkusuz yapımında saklı. Meşe odunuyla kurulan ocaklarda küllü suyun içerisinde haşlanan nohut ardından Ağın yöresinde çıkarılan karbonattan oluşan kumda tek sefer kavrulmaya tabii tutulur. Sonrasında ise sizlere bu çıtır taze lezzeti afiyetle tüketmek düşer.

 

  

₺12,00 KDV Dahil

250g - İzmir Üzümü

 

Sağlıklı, şekersiz pasta, kek ve tatlılara lezzet katan kuru meyvelerin başında gel sarı üzümü tarladan evinize getirdik. Lezzeti ve doğallığı ile küçük büyük herkesin favorisi olan bu meyve ile günlük enerji ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz

 

  

₺12,00 KDV Dahil

250g - İri Boy İzmir Üzümü 

 

Faydası çekirdeğinde saklı, her derda deva, tam bir sağlık deposu. Mevsiminde ve doğal yollarla kurutulan bu atıştırmalığı yaz kış sağlıklı bir alternatif olarak tüketebilirsiniz.

₺18,75 KDV Dahil

250g - Az Tuzlu Anaçıtlak

 

Ağacında iken kendiliğinden çıtlayan (ağzı açılan) ekstra işlem içermeyen en taze en lezzetli Antep fıstığını sizlerle buluşturuyoruz. Tuzu yok denecek kadar azdır.

 

  

₺47,50 KDV Dahil

250g - İri Boy Osmaniye Fıstığı

 

Mis gibi kavrulmuş lezzetiyle iri boy tuzlu fıstığımız en sağlıklı haliyle sizlerle buluşuyor. Kavrulmuş tuzlu fıstık kolon kanseri, safra taşı, depresyon ve kollesterole  iyi geldiği bilinmektedir. Aynı zamanda kan şekerini düzenleyip protein, yağ, karbonhidrat ve vitaminler bakımından oldukça zengin bir besindir.

 

  

₺11,25 KDV Dahil

İri Boy Osmaniye Fıstığı - 250g

 

Mis gibi kavrulmuş lezzetiyle iri boy tuzsuz fıstığımız en sağlıklı haliyle sizlerle buluşuyor. Kavrulmuş tuzsuz fıstık kolon kanseri, safra taşı, depresyon ve kollesterole  iyi geldiği bilinmektedir. Aynı zamanda kan şekerini düzenleyip protein, yağ, karbonhidrat ve vitaminler bakımından oldukça zengindir.

 

  

₺11,25 KDV Dahil

250g - İri Boy Osmaniye Fıstığı

 

Doğal, kavrulmamış, tuzsuz çiğ fıstığımız tarlalardan evinize geliyor. Ülkemizde geniş yetiştirme alanı bulunan fıstık oldukça faydalı bir kuruyemiş olup B grubu vitaminlerin yanısıra fosfor,magnezyum,potasyum minerallerini içinde barındırmaktadır.Kilo vermeye yardımcı,kalp hastalıklarına karşı koruyucu etkiye sahiptir.

 

  

₺9,25 KDV Dahil

250g - İri Boy

 

Ülkemizin elverişli ikliminde yetişen kabak çekirdeği vitamin ve mineraller bakımından oldukça zengindir. Ürünümüz kabak çekirdeğinin hiçbir işlem görmemiş, bal kabağı tohumundan ayrılmış haliyle sizlere ulaşıyor.

 

  

₺22,50 KDV Dahil

250g - İri Boy Nevşehir

 

Ürgüp'ün nefis kabak sebzelerinin içindeki iri boy çekirdeklerin kurutulmasıyla elde ettiğimiz lezzetli bir sağlık deposudur. Kendine has bir tadı olan kabak çekirdeğin faydaları saymakla bitmez. Eski usul tavalarda kavrulmuştur. 

 

  

₺19,75 KDV Dahil
Tükendi

1000 Gr - Yerli Ceviz

 

Geleneksel yöntemler ile yetiştirilmiş. Bursa cevizlerimiz lif kaynağı ve mineral bolluğu ile bilinen lezzetli atıştırmalıklardır. Yeni mahsül cevizimiz beyine benzeyen yapısı ile lezzetli bir cevizdir. Bu arada neredeyse fire vermez. 

   

₺65,00 KDV Dahil

250g - Malatya Hoşaflık Kayısı

 

Malatyanın taze ve lezzetli kayısılarını yaprak şeklinde kurutarak sofralarınıza ulaştırıyoruz. Normal kayısıyla aynı özelliklere sahip yaprak kayısı kişiye tokluk hissi verir, zayıflamaya yardımcı olur. Özellikle diyet yapanların şeker ihtiyacını sağlıklı yollardan karşılayabilmeleri için lezzetli bir atıştırmalıktır.

 

  

₺21,50 KDV Dahil

250g - İri Boy Kabaaşı 

 

Doğal yollardan güneş ışığında kurulutan kayısılarımız diyet listelerinin en önemli besin kaynaklarından birisidir. Kabızlığın giderilmesi, sindirim sisteminin düzenlenmesi gibi bir çok faydası olan gün kurusu hoşaf, kompostu, reçel, tatlı ve kurabiyelerinizede renk katar.

 

  

₺36,25 KDV Dahil

250g - İri Boy

 

Günün her anında tüketebileceğiniz Malatya'nın en sevilen lezzetlerinden, faydaları saymakla bitmeyen sarı kayısılarımızı sofralarınıza taşıyoruz. 1.sınıf kalitesiyle, orta irilikte, güneşte kuruyan altın sarısı kayısı kurularımız lezzetinden asla ödün vermiyor.

₺36,25 KDV Dahil
Tükendi

250g - Tatlı

 

Anavatanı Malatya olan kayısılardan elde edilen kayısı çekirdeği yüzyıllar boyunca beslenme ve ilaç yapımında kullanılmıştır. Sizde kayısı çekirdeklerini atmayıp besin olarak kullanarak bu çekirdeklerin saymakla bitmeyen yararlarından faydalanabilirsiniz

 

  

₺16,25 KDV Dahil

 250g - Yumuşak 

 

Hem doğal hemde lezzetli kuru meyve arayanlar, size önerimiz çekirdeksiz erik kurusunu denemeniz. Pek çok meyve kurusu gibi bol lif içermekte olan ürünümüz sağlığınıza hitap ettiği gibi damaklarınızıda şenlendirecek

 

  

₺18,75 KDV Dahil

250gr - İri Etli Yumuşak 

₺41,25 KDV Dahil

250gr - İri Etli lezzetli

₺46,25 KDV Dahil
Tükendi

1000g - Atalık Tohum Yerli Ceviz

Çorum Oğuzlar coğrafyasının yerli(atalık) tohumlarından ekolojik şartlarda yetiştirilmiş aşılı cevizlerimiz lif kaynağı ve mineral bolluğu ile bilinen lezzetli atıştırmalıklardır. Yeni mahsül cevizimiz beyine benzeyen yapısı ile hafızayı güçlendirmeye yardımcı olduğunu, altın rengi ışıltısıyla salatalara, soslara çok yakıştığını söylemezsek olmaz. 

 

  

₺50,00 KDV Dahil

150 G - Atalık Tohum Yerli Ceviz

Çorum Oğuzlar coğrafyasının yerli(atalık) tohumlarından ekolojik şartlarda yetiştirilmiş aşılı cevizlerimiz lif kaynağı ve mineral bolluğu ile bilinen lezzetli atıştırmalıklardır. Yeni mahsül cevizimiz beyine benzeyen yapısı ile hafızayı güçlendirmeye yardımcı olduğunu, altın rengi ışıltısıyla salatalara, soslara çok yakıştığını söylemezsek olmaz. Bu arada neredeyse fire vermez. 

 

  

₺32,00 KDV Dahil
Tükendi

500G - Katkısız 

Kaz dağlarından topladığımız katkısız incirimiz stoklarımızda.

₺35,00 KDV Dahil
Tükendi

500gr - İri Boy Yeni Mahsül

 

Karadenizin en yüksek tepelerindeki fındıklıklardan bin bir zahmetle toplanan ağızda dağılan eşsiz lezzetiyle, ara öğünlerinizin vazgeçilmezi olacak.

 

  

₺21,00 KDV Dahil
Tükendi

5000g - Atalık Tohum Yerli Ceviz

Çorum Oğuzlar coğrafyasının yerli(atalık) tohumlarından ekolojik şartlarda yetiştirilmiş aşılı cevizlerimiz lif kaynağı ve mineral bolluğu ile bilinen lezzetli atıştırmalıklardır. Yeni mahsül cevizimiz beyine benzeyen yapısı ile hafızayı güçlendirmeye yardımcı.

 

  

₺250,00 KDV Dahil
Tükendi

5000g - Yeni Mahsül

Geleneksel yöntemler ile yetiştirilmiş Bursa yerli cevizlerimiz lif kaynağı ve mineral bolluğu ile bilinen lezzetli atıştırmalıklardır. Yeni mahsül cevizimiz beyine benzeyen yapısı ile lezzetli bir cevizdir. Bu arada neredeyse fire vermez. 

 

  

₺195,00 KDV Dahil

150 G - Yeni Mahsül

Kalp Sağlığınızı koruyan yüksek tansiyon hastaları için çok faydalı olan Kaju ara öğünlerinizin vazgeçilmezi olacak.

   

₺37,00 KDV Dahil

150 G - Yeni Mahsül

Kalp Sağlığınızı koruyan yüksek tansiyon hastaları için çok faydalı olan Kaju ara öğünlerinizin vazgeçilmezi olacak.

   

₺39,00 KDV Dahil

1000 Gr - Atalık Tohum

Geleneksel yöntemler ile yetiştirilmiş. Kaman cevizlerimiz lif kaynağı ve mineral bolluğu ile bilinen lezzetli atıştırmalıklardır. Yeni mahsül atalık tohum cevizimiz beyine benzeyen yapısı ile lezzetli bir cevizdir. Bu arada neredeyse fire vermez. 

   

₺69,00 KDV Dahil

500 Gr - Katkısız 

Aydın Germencik yaylalarından gelen dağ incirlerimiz, kekik ve fesleğen suyuna batırılıp tamamen güneşte doğal yöntemlerle kurutulup sofralarınıza ulaşmaktadır. Dağ incirlerimiz iri tanelidir, kesinlikle kimyasal madde bulunmamaktadır.

₺69,00 KDV Dahil

150 G - Yaban Mersini Kurusu

 

Kan şekerinin ve sindirim sisteminin düzenlenmesinde çok faydalı olan yaban mersinin faydaları saymakla bitmez. 

 

  

₺24,00 KDV Dahil
Tükendi

80 Gr - Yerli Ceviz 

Brezilya cevizi, Güney Amerika’nın Amazon bölgesinde yetişen bir kabuklu yemiş çeşidini oluşturuyor. “Brezilya fındığı” adıyla da bilinen tür; ağırlıklı olarak Guyana, Venezuela, Brezilya, Kolombiya, Peru ve Bolivya’da üretiliyor. İçeriği ve benzersiz özelliklerinden dolayı bu besin, kuruyemişten çok “süper gıda” sınıfında değerlendiriliyor. Görünüm olarak kajuyu andırırken, lezzet olarak ise damakta ceviz, yer fıstığı ve kaju benzeri özgün bir his uyandırıyor.

   

₺56,00 KDV Dahil

150 G - İri Boy

Erkenden çiçeklenen ve hızla olgunlaşan bademlerimiz dalından koparıldığı gibi  sofralarınıza servis edilir. İç hali, aromatik tadı ve iri taneleri ile dikkat çeken bademimizi günün her saati tüketebilirsiniz. 

 

  

₺34,50 KDV Dahil
Tükendi

500 Gr - Katkısız 

Egenin incisi Nazillinin yaylalarından gelen dağ incirlerimiz, kekik, defne ve fesleğen suyuna batırılıp tamamen güneşte doğal yöntemlerle kurutulup sofralarınıza ulaşmaktadır. Türkiye'nin değil Dünya'nın da sayılı incirlerindendir.Dağ incirlerimiz iri tanelidir, kesinlikle kimyasal madde bulunmamaktadır.

₺37,50 KDV Dahil
Tükendi

250 Gr - Katkısız 

Egenin incisi Nazillinin yaylalarından gelen dağ incirlerimiz, kekik, defne ve fesleğen suyuna batırılıp tamamen güneşte doğal yöntemlerle kurutulup sofralarınıza ulaşmaktadır. Türkiye'nin değil Dünya'nın da sayılı incirlerindendir.Dağ incirlerimiz iri tanelidir, kesinlikle kimyasal madde bulunmamaktadır.

₺22,00 KDV Dahil

250g - 

 

Leblebi nohutun işlenip kavrulmasıyla elde edilir

 

  

₺16,25 KDV Dahil

250g - 

 

Leblebi nohutun işlenip kavrulmasıyla elde edilir

 

  

₺17,40 KDV Dahil
Tükendi

10 kg - Atalık Tohum Yerli Ceviz

Çorum Oğuzlar coğrafyasının yerli(atalık) tohumlarından ekolojik şartlarda yetiştirilmiş aşılı cevizlerimiz lif kaynağı ve mineral bolluğu ile bilinen lezzetli atıştırmalıklardır. Yeni mahsül cevizimiz beyine benzeyen yapısı ile hafızayı güçlendirmeye yardımcı.

 

  

₺500,00 KDV Dahil
Tükendi

20 kg - Atalık Tohum Yerli Ceviz

Çorum Oğuzlar coğrafyasının yerli(atalık) tohumlarından ekolojik şartlarda yetiştirilmiş aşılı cevizlerimiz lif kaynağı ve mineral bolluğu ile bilinen lezzetli atıştırmalıklardır. Yeni mahsül cevizimiz beyine benzeyen yapısı ile hafızayı güçlendirmeye yardımcı.

 

  

₺1.000,00 KDV Dahil
Tükendi

50 kg - Atalık Tohum Yerli Ceviz

Çorum Oğuzlar coğrafyasının yerli(atalık) tohumlarından ekolojik şartlarda yetiştirilmiş aşılı cevizlerimiz lif kaynağı ve mineral bolluğu ile bilinen lezzetli atıştırmalıklardır. Yeni mahsül cevizimiz beyine benzeyen yapısı ile hafızayı güçlendirmeye yardımcı.

 

  

₺2.500,00 KDV Dahil

75 G - İri Boy Yeni Mahsül

 

En saf haliyle dalından toplanan Fropie Çiğ Makademya Fındığı hiçbir koruyucu ve katkı maddesi kullanılmadan taptaze olarak paketlenir. Bu fındık türü iyi bir protein ve lif kaynağı olmasının yanı sıra kalp dostu doymamış yağlar bakımından da oldukça zengindir. Güçlü bir antioksidan ve antienflamatuar olan, aynı zamanda kolesterolun dengelenmesini de destekleyen flavonoid içerir. Ara öğünlerinizde tek başına, smoothie karışımlarınızda ve tariflerinizin içerisinde rahatlıkla tüketebilirsiniz.

  

₺79,90 KDV Dahil

75 G 

 

İçindekiler: Yer Fıstığı (%50), Brezilya Cevizi (%20), Badem (%20), Cranberry (%10), Probiyotik Kültür (Bacillus Coagulans GBI30 6046)

  

₺14,90 KDV Dahil

75 G 

İçindekiler: Brezilya cevizi (%40), Badem (%40), Pekan Cevizi (%10), Cranberry (%10)

  

₺17,50 KDV Dahil

75 G 

 

İçindekiler: Yer Fıstığı (%50), Brezilya Cevizi (%35), Pekan Cevizi (%15),

  

 

₺15,50 KDV Dahil

75 G 

 

İçindekiler: Yer Fıstığı (%50),Badem (%25), Kaju (%25)

 

  

₺15,50 KDV Dahil

75 G

Yumuşak lezzeti ve besin değeri yüksek içerikleriyle en çok tercih edilen kuruyemiş türlerinden biri olan çiğ kaju, iyi bir protein kaynağı olmasının yanı sıra doymamış yağlar bakımından da oldukça zengindir. En saf haliyle dalından toplanan Fropie Çiğ Kaju, hiçbir koruyucu ve katkı maddesi kullanılmadan taptaze olarak paketlenir. Kan basıncının düzenlenmesine ve bağışıklık sisteminin güçlenmesine katkıda bulunan magnezyum içeriğiyle dikkat çeker; kalp sağlığını korumakta etkili olabileceği gibi bağışıklık sisteminizi desteklemeye yardımcı olur. Ara öğünlerinizde tek başına, smoothie karışımlarınızda ve tariflerinizin içerisinde rahatlıkla tüketebilirsiniz.  

₺23,90 KDV Dahil
1