Tükendi

500g - Organik Sertifikalı

Kahvaltılarda çiğ ya da kızartma olarak severek tüketilen kıl sivri biberi zengin C vitamini kaynağıdır. Salatalarda, omletlerde, sotelerde ve sulu yemeklerde sıklıkla tercih edilen vitamin deposu organik sertifikalı kıl sivri biberlerimiz sofralarınızda.

 

 

₺12,50 KDV Dahil
Tükendi

1000 g - Organik Tarım

 

Taze fasulyenin, kolon kanserine yol açan prekanseröz polipleri önlemede faydalı olduğu, taze fasulye tüketimi kanser riskini azaltırken, yüksek lif içeriği sindirim sistemi üzerinde pozitif etki yapar. Lifin belirli türleri sindirim sürecini kolaylaştırır ve sağlıklı bağırsak hareketini destekler. Bu da bağırsak yollarındaki baskıyı azaltır. Organik sertifikalıdır

₺33,00 KDV Dahil
Tükendi
Organik kuru soğanı her yemeğin başlangıcında, halka halka dilimleyip fırın yemeklerine katabilir, yarım ay şeklinde doğrayarak salatada, piyazda tercih edebilirsiniz. Bursa'dan organik tarım şartlarına uygun olarak yetiştirilmektedir.
₺8,00 KDV Dahil
Tükendi

1 kg - Organik Tarım

Patates, flavonoid, karotenoid ve fenolik asit gibi antioksidan görevi gören bileşikler içerir. Bu bileşikler, kalp hastalığı, diyabet ve kanser gibi kronik hastalık riskini arttıran serbest radikalleri etkisiz hale getirebilirler. Organik olarak üretilen taze patatesimiz sofralarınızda

₺8,00 KDV Dahil
Tükendi

500 kg - Organik Tarım - 

Kapya biber bilindiği üzere C vitamini, beta karoten, kapsaisin ve antioksidan deposudur ve metabolizmayı hızlandırıyor. Kolesterolü düşürür, vücut direncini artırır ve bağışıklık sisteminizi güçlendirir.

₺6,00 KDV Dahil
Tükendi

1 kg - Organik Tarım - 

Armut kalp sağlığınızı korur, yağ yakımını hızlandırır, dolaşımı hızlandırır. Bunun yanında daha bir çok faydasının olduğu bilinen armut organik sertifikasıyla Doğadolu'da. 

₺15,00 KDV Dahil
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR