Çörek Otlu Lavaş Peyniri

Fiyat : ₺18,50(KDV Dahil)

400g - Şirden mayalı

 

Hatay'ın sağlıklı ineklerinin tazecik sütünden imal edilmiş olan peynirimiz tekrar haşlanarak Şirden mayası ile mayalanır. Kalıplara dökülürken çörek otu ilavesi ile lezzetlendirilmiştir. Orta yağlı ve az tuzlu olan bu ürünümüz kahvaltı ve tostlarınıza çok yakışacak.

 

   

 

İÇİNDEKİLER :  İnek Sütü, çörek otu, şirden mayası

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
 • Az Tuzlu - 500g

   

  Özlediğiniz ve vazgeçemediğiniz beyaz peynir lezzetini kahvaltı sofralarınıza taşıyoruz. Yediğiniz andan itibaren tadı, kıvamı ve süt dolu lezzeti hissedeceksiniz. Tamamen inek sütünden besin değeri korunarak elde edilen, katkısız, doyulmaz tadıyla tazecik ekmeğin arasında lezzetine hayran olacaksınız

    

       

  ₺17,00 KDV Dahil
  ₺20,00 KDV Dahil
  %15 İndirim
  %15İndirim
  Yeni Ürün
 • 325g - Az Tuzlu Sert Kıvamlı

   

  Özlediğiniz ve vazgeçemediğiniz beyaz peynir lezzetini kahvaltı sofralarınıza taşıyoruz. Yediğiniz andan itibaren tadı, kıvamı ve süt dolu lezzeti hissedeceksiniz. Tamamen inek sütünden besin değeri korunarak elde edilen, katkısız, doyulmaz tadıyla tazecik ekmeğin arasında lezzetine hayran olacaksınız. Böreklerinize ekstra lezzet katacaktır.

   

       

  ₺12,50 KDV Dahil
  ₺14,00 KDV Dahil
  %11 İndirim
  %11İndirim
  Yeni Ürün
 • 350g - Süt kokusu üzerinde 

   

  Tel tel ayrılan yumuşak yapısıyla içerisindeki taze sütü hissedeceksiniz. Süt kokusu üzerinde, tam kıvamlı bu tat yumuşaklığını tuzsuz oluşuna borçludur. Omlet, pizza ve tostlarınızın aranılan lezzeti olmaya aday.

   

    

  ₺16,50 KDV Dahil
 • 1000gr - Kaşkaval Peyniri

   

  Batı Karadenizin mis gibi süt kokan köylerinden gelen Türkova Taze Kaşar peynirimiz geçmişten günümüze eski usullerle göre üretilmektedir. Tostlarınızda çok iyi süner, pidelerde yanma, yağ salma yapmaz. Enfes tadı ile vazgeçilmezlerinizden olacaktır.

   

     

  ₺45,00 KDV Dahil
  ₺49,00 KDV Dahil
 • 500g - Taze Tam Yağlı

   

  Otlak sağlıklı ineklerin sağlıklı ve güvenilir sütünden yapılmış, yok denecek kadar az tuz oranıyla sofralarınızın vazgeçilmezi olacak. Çeçil peynire benzeyen yapısı ve tel tel ayrılması tost ve pizzalarınıza ayrı bir lezzet katacak. Ev yapımı künefe tatlısı hazırlarken de tadınızı damağınızda bırakacak.

   

    


  ₺23,50 KDV Dahil
  ₺25,00 KDV Dahil
 • 500g - Tam Yağlı

   

  Ege'nin mis kokan köylerinden gelen İpek Çiftliği Taze Kaşar Peynirimiz geçmişten günümüze geleneksel yöntemler ile katkı maddesi eklenmeden üretilmektedir. Kahvaltınızda, tostlarınızda, pidelerde kullanabilirsiniz. Enfes tadı ile vazgeçimezlerinizden olacaktır.

   


  ₺19,00 KDV Dahil
  ₺22,00 KDV Dahil
Benzer Ürünler