Kars Eski Kaşar 500g
Kars Eski Kaşar

Kars Eski Kaşar 500g

Fiyat : ₺37,50(KDV Dahil)

500g - Şirden Mayalı

 

Şirden mayası ile  mayalanan Eski kaşarımız en az 12 ay Boğatepe'de mahsenlerde yani doğal ortamında olgunlaşması beklenir. Olgunlaşma süresinden sonra sizlerin beyenisine sunulur. 

 

 

 

 

İÇİNDEKİLER :  Pastörize inek sütü, Şirden mayası, Kaya tuzu

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
 • 650g - Şirden Mayalı Sert Ezine Peyniri

  Hakiki Çanakkale Paçal Ezine Peyniri; hiçbir koruyucu ve katkı madde kullanılmadan,  Ege'nin mis kokulu sütlerinden geleneksel yöntemler ile mayalanır. O muhteşem tada ulaşana kadar sabırla en az 12 ay olgunlaşması beklenir. Tattığınız andan itibaren tazeliği ve süt dolu lezzeti damağınızda hissedeceksiniz. İnek - Koyun ve Keçi sütünden şirden mayası ile mayalanarak yapılır. Koku yoktur.

   

    

  ₺45,00 KDV Dahil
 • 500 Gr - Sert

  İzmir denince akla gevrek, gevreği de İzmir tulum peyniri ile yemek gerek diyebiliriz. Geleneksel İzmir tulum peynirimiz hafif sarı renginde;  tuzu, yağı, tadı tam kıvamındadır. Egenin serbest dolaşan ineklerinin taze sütünden elde ediyoruz. En az 12 ay olgunlaştırılmış sert kıvamlı.

       

   

  ₺27,50 KDV Dahil
 • 1000gr - Kaşkaval Peyniri

   

  Batı Karadenizin mis gibi süt kokan köylerinden gelen Türkova Taze Kaşar peynirimiz geçmişten günümüze eski usullerle göre üretilmektedir. Tostlarınızda çok iyi süner, pidelerde yanma, yağ salma yapmaz. Enfes tadı ile vazgeçilmezlerinizden olacaktır.

   

     

  ₺69,00 KDV Dahil
 • Tükendi

  %100 Keçi - 300g

   

  12 lt taze keçi sütünden sadece ama sadece 1kg üretilebilen, 30 gün olgunlaşma süresinin ardından az tuzlu ve sert yapısıyla sofralarınıza renk katmaya geldi. Kahvaltılarınızda da tüketebilceğiniz bu ürün isterseniz ısı ile temas ettiğinde uzayan yapısı sayesinde tost, pizza ve makarnalarınızın lezzetini katlayacaktır.

   

    

  ₺44,00 KDV Dahil
 • 300g - Şirden Mayalı

   

  Divle Obruk Tulum peyniri, Toros Dağlarının eteklerinde yem verilmeden tamamen yörenin bitkilerle beslenen koyun ve keçilerin sütünden elde edilir.

   


   

  ₺44,00 KDV Dahil
Benzer Ürünler