1 kg - Gerçek Gemlik Zeytini

 

Dalından sofranıza uzanan lezzet.. Kahvaltı sofralarımızın vazgeçilmezi siyah zeytin Gemlik Katırlı Köyünden sizler için özel olarak toplanır. Taş baskı olup sulama yapılmadan direkt topraktaki minerallerle beslenerek yetiştirilir.

 

  

₺345,00 KDV Dahil

250 Gr - Kahverengi Çekirdekli

Dalında kararan Gemlik siyah zeytinimiz en belirgin özelliği koyu siyah renkte olmasıdır. Orta irilikte, etli ve ince kabuklu yapısıyla damak zevkinize hitap edecek. 

   

₺70,00 KDV Dahil

250 Gr - İri Boy Gemlik Zeytini

₺85,00 KDV Dahil

250 Gr - İri Boy Akhisar Zeytini 

₺60,00 KDV Dahil

250g - İri Boy Yumuşak Edremit Zeytini 

 

Alyanak zeytinlerimiz iri boy olup doğal fermente yöntemiyle olgunlaştırılmıştır. Sonbaharda yeşil rengiyle dalından toplanıp 7 - 10 gün boyunca suyu hergün değiştirilir. Bu süreçte tatlanan yeşil zeytinler salamuraya basılır. 2 - 2,5 ay bu suda bekletilen zeytinler doğal tuz ve limon tuzuyla özel salamurada dinlenir

 

₺70,00

250g - Kekikli Sarımsaklı

 

Yeşil zeytinin bu halini denemeye ne dersiniz? Ege bölgesi zeytin bahçelerinden toplanan zeytinlerimizin eşsiz aroması ızgarayla buluştu. Sarımsak, arpacık soğan, kekik ve özel baharat karışımıyla harika bir tada kavuştu. Dalından sofranıza hem katkısız hemde doğal. Bu lezzeti mutlaka denemelisiniz

 

₺90,00 KDV Dahil

250g - Tuzsuz Etli Gemlik Zeytini

 

Sizde zeytinsiz kahvaltı yapamayanlardan mısınız? Ege'nin mis kokulu topraklarından gelen hakiki Gemlik zeytini rengi doğal koyu siyahtır ve yuvarlama yöntemi ile tuzu alınarak sizlere sunulur. Çekirdeği etinden kolayca ayrılır. İnce kabuklu, etli ve lezzetlidir.

 

₺85,00 KDV Dahil

250g - Tuzsuz Organik Kuru Sele Zeytin

 

Sizde zeytinsiz kahvaltı yapamayanlardan mısınız? Ege'nin mis kokulu topraklarından gelen hakiki zeytinin rengi doğal koyu siyahtır ve yuvarlama yöntemi ile tuzu alınarak sizlere sunulur. Çekirdeği etinden kolayca ayrılır. İnce kabuklu, etli ve lezzetlidir.

 

₺75,00 KDV Dahil

750G - İri Boy

 Hiç bir kimyasal kullanılmadan, yüzde yüz doğal, kaya tuzu ile olgunlaştırılmıştır.

 

₺175,00 KDV Dahil

250G - İri Boy

 Hiç bir kimyasal kullanılmadan, yüzde yüz doğal, kaya tuzu ile olgunlaştırılmıştır. Dökme olarak sunulomaktadır.

 

₺75,00 KDV Dahil

210 Gr  - Tuz İçermez

₺115,00 KDV Dahil
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR