30ml - %100 Doğal

%100 doğal soğuk sıkım zeytin yağında sarı kantaron çiçeklerinin maserasyonu ile elde edilen sarı kantaron yağı, shea ve lavanta yağları ile cildi besler, yeniler, nemlendirir.

₺60,00 KDV Dahil

50 ml - Besleyici & Onarıcı

İçeriğindeki organik ve %100 doğal yağlarla saç derisine bakım yaparken, saç tellerini de onarır, besler, yumuşatır. Tüm saç tipleri için uygundur

₺95,00 KDV Dahil

150 ml - Ferahlatıcı Cilt Temizliği

Çeriğindeki Kombucha sayesinde cildinize aydınlık ve ferahlık verir. Günlük düzenli kullanımda gözeneklerin küçülmesine yardımcı olur. Gül, Biberiye hidrosolleri ve Aloe Vera Jeli ile de cildinizde gerçek bir temizlik yapar.

₺115,00 KDV Dahil

50 ml - Arındırıcı – Gözenek Sıkılaştırıcı

Daha pürüzsüz bir cilt için Bentonit Kili, derinlemesine temizlik sağlarken, kombucha da cildinizi, aydınlatır ve ferahlatır. 

₺125,00 KDV Dahil

30 ml - Gün boyu kokuyu önler

İçeriğindeki Bentonit Kili sayesinde terlemeyi önlemeden kötü kokulara sebep olan bakterilerin oluşumunu engeller. Organik shea yağı, %100 doğal soğuk sıkım zeytinyağı ve saf uçucu yağlarla formüle edilmiştir.Tüm cilt tiplerinin günlük kullanımı için uygundur.

₺115,00 KDV Dahil

10 ml - Yaşlanma belirtilerini önler

Bakım Yapar, nemlendirir. Yaşlanma belirtilerini önler. İçeriğindeki kombucha ekstraktı sayesinde göz çevresine aydınlık verir.

₺125,00 KDV Dahil

30 ml - Besler – Nemlendirir

İçeriğindeki %100 doğal soğuk sıkım makademya, üzüm çekirdeği, zeytinyağı ve kakao yağları ile cildi besler, nemlendirir, esnekliğini arttırır, yaşlanmaya bağlı etkilerin oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

₺135,00 KDV Dahil

30 ml - Saf, buhar distilasyonu

50ml soğuk sıkım sabit yağın içine, 5-10 damla ilave ederek karıştırın. Masaj yaparak vücuduza uygulayabilirsiniz. Mumlu buhurdanlık veya elektrikli difüzör ile, suya birkaç damla ekleyerek, ortam kokulandırabilirsiniz.

₺60,00 KDV Dahil
1