Çavdar Unu - Evirgen
Çavdar Unu - Evirgen

Çavdar Unu - Evirgen

Fiyat : ₺10,00(KDV Dahil)

1000g - Taş Değirmende Öğütülmüş

Çavdar unu, taş değirmende öğütülmüşdür. İçerdiği yoğun polisakkaritlerden dolayı kan şekerini düzenler ve uzun süre tokluk hissi verir. Bu sebeple diyetlerin vazgeçilmezidir.

 

ÇAVDAR UNU ÖZELLİKLERİ : 

Vücutta daha az yağ depolanmasını sağlayan çavdar unu, sağlığımızı ve formumuzu korumamıza yardımcı olur, 

ÇAVDAR UNU FAYDALARI : 

 

B6 vitamini ile demir, kalsiyum, manganez, selenyum, folik asit,  ve çinko içerir. Çavdar unu diğer kepekli besinler gibi, içeriğinde bulunan lif sayesinde hazmı kolaylaştırır, sindirim sistemini düzenler ve yemek sonrası uyku ve yorgunluk hissi azalır

iÇİNDEKİLER : 

% 100 Çavdar Unu

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
 • 1000g - Taş Değirmende Öğütülmüş

   

  Çavdar unu, içerdiği yoğun polisakkaritlerden dolayı kan şekerini düzenler ve uzun süre tokluk hissi verir. Bu sebeple diyetlerin vazgeçilmezidir.

    

   

   

  ₺10,00 KDV Dahil
 • 400g - Katkısız 

  Karabuğdayın Kendisi, kuzukulağıgiller ailesinden, greçka olarak da bilinen minicik bir bitki. Gluten içermediği için gluten hassasiyeti olan ve glutensiz beslenenler için en iyi alternatiflerden.

    

   

  ₺12,00 KDV Dahil
  ₺14,00 KDV Dahil
 • 250g - Organik Sertifikalı

   

  Zengin içerikli, prebiyotik ilaveli ve besleyici Organik Glutensiz Bebek Pirinç Unu, prebiyotik bileşen içerir. Prebiyotik bileşenler, sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan probiyotik mikroorganizmaların bağırsakta gelişimini ve yaşamını destekler.

   


  ₺12,00 KDV Dahil
 • Kakao Unu & Kakao Parçacıkları

   

  Organik  Kakao Ürünleri hiç bir katkı maddesi, koruyucu, şeker, alerjen içermez. Organik Kakaonun bu halinin tadı sizi şaşırtmaya yetecek.

  Kampanya İçeriği : Avantaj paketi 1 Adet 150gr Ham Kakao ve 1 Adet 140gr Ham Kakao Parçacıkları içerir. Normal satış fiyatı 93Tl olan ikiliyi 85 Tl'ye edinebilirisniz. Kampanya stoklarla sınırlıdır.

  Organik Kinoa Sertifikası  

  ₺91,00 KDV Dahil
  ₺103,00 KDV Dahil
 • Kakao Unu & Kakao Parçacıkları & Kakao Yağı

   

  Organik  Kakao Ürünleri hiç bir katkı maddesi, koruyucu, şeker, alerjen içermez. Organik Kakaonun bu halinin tadı sizi şaşırtmaya yetecek.

  Kampanya İçeriği : Avantaj paketi 1 Adet 150gr - Ham Kakao ve 1 Adet 140gr Ham Kakao Parçacıkları  - Organik Kakao Yağı içerir. Normal satış fiyatı 142Tl olan ikiliyi 125Tl'ye edinebilirisniz. Kampanya stoklarla sınırlıdır.

  Organik Kinoa Sertifikası   

  ₺137,90 KDV Dahil
  ₺157,00 KDV Dahil