Mavili Kapı Saç Bakım Balmı
Mavili Kapı Saç Bakım Balmı
Mavili Kapı Saç Bakım Balmı

Mavili Kapı Saç Bakım Balmı

Fiyat : ₺95,00(KDV Dahil)
₺95,00 'den başlayan taksitlerle

50 ml - Besleyici & Onarıcı

İçeriğindeki organik ve %100 doğal yağlarla saç derisine bakım yaparken, saç tellerini de onarır, besler, yumuşatır. Tüm saç tipleri için uygundur

İçeriğindeki organik ve %100 doğal yağlarla saç derisine bakım yaparken, saç tellerini de onarır, besler, yumuşatır. Saç derisi ve saçlar da en az cildimiz kadar bakıma ihtiyaç duyar. Özellikle kirli hava, deniz, güneş gibi ortamlardan olumsuz etkilenen saçlara uygulandığında besler, canlandırır, parlatır, hacimlendirir.

Hammadde seçiminde çok titiz davranıyor, kendi mutfağımıza çocuklarımıza alır gibi seçim yapıyoruz. Mümkün olduğu kadar raw (işlem görmemiş) olanları tercih ediyoruz. Daha iyisini bulmak için sürekli araştırıyoruz.

Mavili Kapı Saç Bakım Balmı; içeriğindeki zeytinyağı, shea ve hindistan cevizi yağları ile saç diplerini ve tellerini besler ve nemlendirir, makademya yağı ve susam yağı ile kuvvetlendirir ve hacimlendirir, sedir ve biberiye yağları ile bakım yaparak güçlendirir.

İÇİNDEKİLER:
Kişisel bakım ürünlerinde artık içinde “ne olduğu” kadar “ne olmadığı” da çok önemli. Saç Bakım Balmı’nda  aşağıda listelenenler dışında hiçbir hammadde KULLANMADIK.

Shea Yağı*
Hindistan Cevizi Yağı*
Zeytinyağı
Makademia Yağı
Susam Yağı
Balmumu*
Sedir Uçucu Yağı
Biberiye Uçucu Yağı

*Organik tarım ile elde edilmiştir.

KULLANIMI:
Temiz ellerinizle azar azar aldığınız balmı parmak uçlarınızla saç diplerine masaj yaparak uygulayın.
En az yarım saat bekledikten sonra yıkayabilirsiniz.
Maske şeklinde kullanmak isterseniz akşamdan balmı sürüp bir bone takın ve bütün gece saçınızda kalsın.

El, saç ve vücut temizliğinde Mavili Kapı sabunlarını tavsiye ediyoruz
Şampuana alışmış saçların sabuna alışması süreç ister. İlk başlarda saçlar yapışık-sert-yağlı olabilir. Israrla sabuna devam ederseniz birkaç hafta içinde saçlarınız yumuşacık olacak.
Bu süreçte de balmınızı banyodan sonra nemli saçınıza çok çok az uygularsanız geçişi hızlandırabilirsiniz. Bunun için küçük bir parça balmı iki avucunuzun içinde yayarak saçlarınıza hafifçe sürün.
Veya Mavili Kapı Yüz Toniğinden avucunuza alıp saçlarınıza dipten uca uygulayabilirsiniz.Ya da doğrudan bir miktar kombucha ile saçlarınızı yumuşatabilirsiniz.
Ürününüzü oda sıcaklığında ve direk güneş almayan, ısı kaynağından uzak bir yerde ağzı kapalı olarak muhafaza edin. Buzdolabında tutarsanız tazeliğini daha uzun süre korur.
Çocukların ve evcil hayvanların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edin. Göz ile temas ettirmeyin, temas halinde bol su ile yıkayın.

 

Benzer Ürünler